PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 612
ocen
7,5 10 1 32612
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

odcinek 9

ocenił(a) serial na 10

fantastyczny odcinek! Atmosfera jką tworzą bohaterowie jest niesamowicie przytulna a Nick ze swoją kratywnością powoduje że miękną mi kolana...ideał :)

ocenił(a) serial na 8
magda406

najlepsze są rozmowy Winstona z mamą Nicka - Yo, what's up Mrs Miller?! I wrote a poem about you:) Plus Le Bron, perfumy dla Cece, wrotki i reakcja chłopaków na ulicę z lampkami, kiedy Jess zawiozła ich tam w dzień:D

ocenił(a) serial na 10
essi_deven

Kocham ten odcinek:):):)

ocenił(a) serial na 10
essi_deven

tak ich reakcja byla najlepsza 'omg so beautiful' KOCHAM!! dla mnie ten serial nie ma zadnych wad :) i zawsze tak cieplutko sie konczy :)

ocenił(a) serial na 9
magda406

W końcu! odcinek, który zrywa z tą fabułą, która miała tylko dać szanse serialowi przetrwać na początku. Pełno seriali się pojawiło pod koniec roku i pełno odpadło, zostało nie liczny. Dobrze, że New Girl przetrwało i obecnie idą w dobrym kierunku. Jess znowu będzie tą Jess z pierwszych odcinków (oby), i będą mogli wszyyystko powoli rozgrywać, a nie wszystko prędko byle by wciągnąć widza. Oprócz tego odcinek jak na świąteczny przystało trzymał swój klimat . Dobry.

imjustakid

Nick jest booski........ :-)

ocenił(a) serial na 7
magda406

A mi smutno, że Jess zerwała z Paulem. Nick do niej nie pasuje, bo to snob i jest irytujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones