PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 586
ocen
7,5 10 1 32586
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

sezony 1 i2

ocenił(a) serial na 6

o ile pierwszy był całkiem spoko, drugi nie zachwyca

cappy

Zgadzam się.

ocenił(a) serial na 9
cappy

nie zgadzam się

ocenił(a) serial na 7
cappy

drugi sezon jest bardzo nierówny. są odcinki bardzo dobre, które przywodzą na myśl jedynkę, ale niestety bardzo często pojawiają się też bardzo złe, kiedy zastanawiam się, jak można tak szybko zepsuć taki fajny serial

ocenił(a) serial na 7
raven46

zgadzam się z raven i cappy. sezon 2 jest nierówny. moim zdaniem do tej pory najlepsze były odcinki "parents" i "eggs"

ocenił(a) serial na 10
cappy

Fakt, 2 sezon nie jest tak dobry jak 1, ale to nie znaczy, ze jest zły. Szczerze mówiąc bałam się tego 2 sezonu - że scenarzystom zabraknie pomysłów i gdzieś im po drodze uleci to specyficzne poczucie humoru. Nie zawiodłam się jakos specjalnie, szczególnie, że według mnie tendencja jest zwyżkowa. Mnie serial, mimo, że faktycznie lekko nierówny, nadal mnie bawi, a to chyba najwazniejsze kryterium

ocenił(a) serial na 9
cappy

Jak dla mnie sezon drugi jest o wiele ciekawszy; najnowszy odcinek pt. Santa po prostu rozbawił mnie do łez.

ocenił(a) serial na 4
amenda

drugi sezon rownie dobry jak pierwszy wiekszosc odcinkow smieszy bynajmniej mnie :) sam sobie sie dziwie ze ogladam taki serial ale poprostu go lubie :D

ocenił(a) serial na 9
fonzerelli

Przynajmniej stanowi miłą odmianę od sitcomów.

ocenił(a) serial na 10
fonzerelli

"bynajmniej" to nie to samo co "przynajmniej", a wręcz przeciwnie, to przeczenie, oznaczające "na pewno nie". http://portalwiedzy.onet.pl/140089,,,,bynajmniej_a_przynajmniej,haslo.html Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
cappy

Już tak nie jojczcie. Sezon 2 całkiem spoko, miejscami dorównuje 1 i wcale nie zdarza się to tak rzadko.

ocenił(a) serial na 7
EmilyG

Ok, obejrzałam wczorajszy odcinek. Beznadziejny. Najgorszy z całej 1 i 2 serii.

cappy

drugi sezon jest generalnie tak samo dobry, ale zdarzają się potknięcia

cappy

Całkowicie się zgadzam.

ocenił(a) serial na 7
cappy

No co Ty! Według mnie drugi jest o wiele lepszy. Po pierwszym nie miałam jakoś ochoty kontynuować przygody i narobiło się chyba z pięć odcinków drugiego sezonu nim z nudów włączyłam. I zaskoczył mnie bardzo pozytywnie - drugi sezon jest zdecydowanie bardziej zabawny i postaci są bardziej rozbudowane. Mam nadzieję, że poziom będzie tylko rósł:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones