PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629152}

Jessie

6,4 6 024
oceny
6,4 10 1 6024
Jessie
powrót do forum serialu Jessie

j.w jej głos całkowicie nie pasuję do niej, jest zbyt niski - taki głos podchodziłby pod jakąś 60letnią grubą kobietę. Jeśli reżyser polski chce by odniósł sukces ten serial tak jak reszta disneyowskich, niech dadzą głos jakiejś nastolatki, która ma bardziej dziewczęcy np. coś w stylu The Suit Life: On deck gdzie głosu użyczyła jej Agnieszka Mrozińska. W każdym bądź razie jej głosu przyjemniej się słucha

TheProphet

Ja myślałem że ją będzie dubbingować dziewczyna która dubbingowała ją w nie ma to jak statek. a tu kobieta, nawet nie wiem czy to kobieta.

filmowy_laufer

ten głos jest koszmarny nie mogę się przyzwyczaić

użytkownik usunięty
virginia_virgi

zgadzam się serial zapowiada się chyba ciekawie w sumie nie wiem oglądałam tylko jeden odcinek więcej przez koszmarny dubbing nie dam rady

użytkownik usunięty

Mnie dubbing na początku też przeszkadzał, ale to tylko dlatego, że wszyscy przyzwyczaili się do głosu Bailey z ,,Nie ma to jak statek'', czyli do Agnieszki Mrozińskiej, ale do tego po jakimś czasie też się można przyzwyczaić. :)

użytkownik usunięty

Pierwszy odcinek nie jest zbyt śmieszny, ale obejrzyj drugi i trzeci, to myślę, że serial ci się spodoba. ;]

filmowy_laufer

Ewa Prus podkłada głos-więc kobieta. A co do głosu to wszyscy się przyzwyczailiśmy do poprzedniego głosu i stąd ta niechęć.
Podejrzewam że głos jest poważniejszy, gdyż Debbie gra tutaj bardziej dojrzałą , odpowiedzialną osobę.. nianię, kilkorga dzieci - więc raczej zbyt odpowiedzialne dla nastolatki.
Serial zabawny :)

TheProphet

Też mnie to irytowało ;/ A co do serialu.. po pierwszym odcinku ciężko powiedzieć ale zapowiada się całkiem nieźle.
Na pewno będzie lepsze od tych nowych szajsów takich jak: Nadzdolni czy Moja niania jest wampirem..

ocenił(a) serial na 6
Johny999

Johny999 jeśli zajmę się fabułą (bo masz rację, zapowiada się ciekawie) a nie jej głosem, to jestem pewien że będzie lepszy od w/w przez Ciebie tytułów.

TheProphet

jej głos jest okropny! i coś czuję, że serial mi się nie spodoba....

ocenił(a) serial na 5
TheProphet

No dokładnie! Jest okropny, właśnie teraz oglądam Jessie i szczerze mówiąc to najfajniejszy serial Disney Channel. Jakoś się przyzwyczaimy. Albo napiszemy list do nich, żeby zmienili dubbing na taki jak w Nie ma to jak statek :D

ocenił(a) serial na 6
MaMich

Niestety nie mogę tego oglądać, zabrali mi dc... A co do Twojej oceny, że to najlepszy serial to po jednym odcinku jakim widziałem to taki nastolatkowy remake serialu "Pomoc domowa" czy "Niania"

TheProphet

Ja tez wolałam głos Z nie ma to jak statek . ten jest beznadziejny ;/ ;D

ocenił(a) serial na 5
TheProphet

ale jest taki przyjazny i podobają mi się dzieci, a szczególnie mała Zuri i Emma :D

użytkownik usunięty
MaMich

Mnie najbardziej rozśmieszają Zuri, Ravi i Bertram. ;D

TheProphet

przecież Debbie to najmłodsza dziewczyna która przeszła operacje zmiany

matiwww2

Chyba żartujesz...

ocenił(a) serial na 7
TheProphet

ten dubbing jest fatalny, więc oglądam oryginały

TheProphet

RACJA!!!! Aż się brzydzę tego oglądać! Zmienić dubbing!!!!

użytkownik usunięty
TheProphet

A tam przesadzacie. Można się przyzwyczaić do tego nowego dubbingu. ;)

ocenił(a) serial na 6

W sumie masz rację, ale na początku może strasznie irytować....

użytkownik usunięty
TheProphet

Mnie też na początku przeszkadzał, ale nie jest tak źle. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones