PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38161}

Jezioro marzeń

Dawson's Creek
7,0 22 127
ocen
7,0 10 1 22127
5,3 3
oceny krytyków
Jezioro marzeń
powrót do forum serialu Jezioro marzeń

Ja niedawno skończyłam oglądać i uważam, że serial jest świetny. Uświadamia jak ważna jest przyjaźń i miłość. Pokazuje problemy nastolatków i również dorosłych.
Podoba mi się to, że wciągu wszystkich sześciu sezonów udało mi się chociaż na chwilę znienawidzić każdą postać. Nie zawsze wszyscy byli idealni, ani do końca irytujący.
Ale są również rzeczy do których muszę się przyczepić.
Jak najlepsi przyjaciele, mam tu na myśli Joey i Dawsona, mogą nie odzywać się do siebie przez całe wakacje??
Finał serialu był bardzo oderwany od reszty serialu.
Nagle dowiadujemy się, że Jen jest chora. Doug stał się nie wiadomo skąd gejem, rozumiem, że to od początku nad nim ciążyło, ale to i tak dziwne zakończenie jego historii. Joey w ciągu kilku dni postanawia rzucić niedoszłego narzeczonego i odjechać z Pacey'm w stronę zachodzącego słońca. Skąd matka Dawsona wzięła tego swojego faceta?? Czy facetem, który porzucił Jen był C. J., jeśli tak to czemu, wydawał się być fajny, jeśli nie, to co stało się z ich związkiem?? Gdzie do cholery jest Todd?? Czemu nie pojawiła się Audrey??
Mimo to podoba mi się, że Joey została z Pacey'm. Joey i Dawson to przyjaciele, nie powinni być parą. Cieszę się, że serial nie skończył się happyendem. Śmierć Jen wprowadziła ciekawą sytuację, a to, że miała dziecko spotęgowało nasz smutek i zwielokrotniło wrażenia.
Świetnie, że Andy pojawiła się w ostatnim odcinku, to przypomniało o dawnych czasach.
Finał jest bardzo wyobcowany, co nie zbyt mi się podobało, bo czemu Christopher, to nie mógł być facet, którego znamy z poprzednich sezonów?? Dlaczego Jen nagle jest chora i bez partnera?? Czemu Doug jest gejem!?
Rozumiem, że minęło pięć lat, ale bez przesady.
Mimo wszystko uwielbiam ten serial, nie będę się rozpisywać o zaletach, bo było ich za dużo!!

duska9914

Hmm, jak się tak zastanowić to dziwne jest to, że oni nie oddzywali się do siebie przez te 5 lat. Tylko jakieś spontaniczne wiadomości. Audrey nie było, bo ona nie była znajomą Leery'ch, a powodem do spotkania było wesele matki Dowsona. Nie ma znaczenia kim był jej mąż, ale owszem bardzo ciekawe jest z kim Jen miała dziecko. Co do Joey to prawdopodobnie nie zeszłaby się z Pacey'm gdyby nie śmierć Jen.
Ogólnie żałuje, że serial miał tylko 6 sezonów. Stanowczo mogli nakręcić więcej!!

moonlight_9

Zgadzam się!! Zwłaszcza, że ostatni sezon był ciekawy, nie tak jak w przypadku innych seriali, ciągła kontynuacja, bez konkretnej fabuły i wydłużanie, żeby jak najwięcej zarobić.

ocenił(a) serial na 7
moonlight_9

a ja osobiście uważam, że 5 sezon był totalną klapą, był niepotrzebny i wszystkie sprawy mogli fajnie zamknąć w jednym zamiast rozkładać to na dwa sezony

ocenił(a) serial na 7
duska9914

czekaj, Andie pojawiła się w ostatnim odcinku? w którym momencie? ja jej nigdzie nie widziałam

ocenił(a) serial na 8
azxlea

Są dwie wersje finałowego odcinka. W odcinku puszczanym w telewizji, wycięto wszystkie sceny z jej udziałem. Na DVD natomiast była dostępna wersja dłuższa, w której spotyka się z przyjaciółmi. Mogłaś trafić na te obcięta niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones