PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728650}

Hyde, Jekyll and I

Ji-kil-gwa na
6,8 336
ocen
6,8 10 1 336
Ji kil gwa na
powrót do forum serialu Ji-kil-gwa na

Zakochałam się *.*

ocenił(a) serial na 10

Znacie coś podobnego? :D Boże czy tylko ja kocham dramy w których chodzą przystojni Koreańczycy w garniturach,lub mają okulary? Mam nadzieje że podacie mi interesujące dramy :D Z niecierpliwością czekam na propozycje ^^

ocenił(a) serial na 8
Elena67

Kill Me Heal Me wtedy jest obowiązkowe na Twojej liście :p drama KMHM jest uważana przez wszystkich z którymi rozmawiałam na ten temat za sto razy lepszą od Jekylla :p Obejrzałam i się zakochałam w całokształcie... a Ji Sung (główny aktor)..... gdzie on mi się ukrywał do tej pory!! <3 jest naprawdę genialnym aktorem! i taki przystojny <3 :D

I jeszcze polecam gorąco I Remember You (aka Hello Monster) z Seo In Gukiem! Chciałam tylko obejrzeć sobie pierwszy odcinek żeby zobaczyć jak gra D.O z EXO i tak mnie wciągnęło że umieram jak czekam na kolejny odcinek! Naprawdę fabuła super wciągająca i nawet nie śmiem sobie wyobrażać jak to się wszystko rozwiąże :p Wyszło dopiero 8/16 odcinków <3

I też słyszałam, ale osobiście jeszcze nie oglądałam, że It's OK It's Love jest naprawdę super, także niedługo się za nią zabieram :p

A! I jeżeli spodobał Ci się w Jekyllu główny bohater, to Secret Garden is a must do obejrzenia! :D Od tej dramy stał się jednym z moich ulubionych aktorów :D

No, ode mnie tyle :D Jeszcze mogłabym polecić parę innych, ale nie wiem co oglądałaś a czego nie no i są o innej tematyce :D Miłych seansów życzę! :D Możesz dać znać jak Ci się spodobały polecone przeze mnie dramy :)

ocenił(a) serial na 10
Chandramukhi_smp

Jestrm świeżo po obejrzeniu całości i nie mogę dojść do siebie. Odejście Robina było tak smutne... :( Jakoś końcówka nie jest dla mnie happy endem. Robin chciał żyć jako Robin a nie jako ktoś w Seo Jinie. W HB trudno się nie zakochać. Obejrzałam jeszcze CLOY, Negotiation, Point Man, Memories of Alhambra. W każdej produkcji po prostu go uwielbiam. Ale podczas Hyde, Jekyll, me spłakałam się najbardziej. Zastanawiam się nad Secret Garden, ale boję się, że to będzie infantylny serial (??). 

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 8
ewamarko

Secret Garden to już klasyk! Ja kocham, oglądałam kilka razy i za każdym razem podobało mi się równie mocno <3

użytkownik usunięty
Elena67

Jak Ci się podoba oziębły Hyun Bin w garniturze to polecam jak moja przedmówczyni Secret Garden, drętwa aktorka pierwszoplanowa po prawdzie, ale świetna komedia, piękna muzyka i dobra tajemnica do rozwikłania.

Elena67

czy podpowiecie gdzie znaleźć ten serial? chciałabym obejrzeć

anna_selmi

VIKI Rakuten - tam obejrzysz z polskimi napisami

Elena67

Obejrzyj sobie Hologramowa miłość (na Netflixie jest) i Crash Landing on You oraz Memories of Alhambra. Świetne dramy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones