PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480225}

Jonas

5,6 4 914
ocen
5,6 10 1 4914
Jonas
powrót do forum serialu Jonas

Czy znajdę tu kogoś kto jest w wieku 18 lat (lub powyżej) i ogląda ten serial lub inne seriale Disneya tego typu? Bo ja mam 18 lat i to czasami oglądam :) zaczęłam jakieś 2 lata temu i nawet mi się podobają bo są śmieszne a ja lubię takie seriale. Pewne wielu z was pomyśli ze to wstyd ogladać w tym wieku takie seriale. Ale moze jednak ktoś w mniej wiecej moim wieku też ogląda? jeśli tak to napiszcie swój wiek :)))

karolina922

Ja mam rocznikowo 18 i lubię sobie czasami obejrzeć jakiś serial lub film disneya. Znam także sporo innych osób w moim wieku, które oglądają ten serial :)

ocenił(a) serial na 8
xxAniaxx

ja mam 19 i rowniez lubie czasem po ogladac takie filmy disneya;)
sadze ze to nie wstyd...

karolina922

Ja również oglądam.
Przyznaję się do tego otwarcie.
Nie wszystko, co oglądamy musi być ambitne. Trochę odmóżdżenia jest czasem potrzebne.. :P

BTW.. Taniec rządzi wydaje się bardzo fajne (przynajmniej pierwszy odcinek był). :D

ocenił(a) serial na 9
karolina922

Pobijam chyba rekord bo rocznikowo mam 21 lat :P ale po prostu nie mogę się powstrzymać:D Trochę humoru i muzyki zawsze porawia samopoczucie:D wciągnełam się przez 8 letniego brata, który nałogowo ogląda wszystkie seriale Disneya :P

ocenił(a) serial na 10
karolina922

a ja mam 23 lata i właśnie skończyłam pierwszy sezon. Jak na razie najlepiej spędzony wakacyjny czas XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones