PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465249}
7,5 3 163
oceny
7,5 10 1 3163
Junjō Romantica
powrót do forum serialu Junjō Romantica

Nie podoba mi się i nwm jak komuś może się podobać.Samo to,że są gejami po prostu
sprawiło,że nie umiem tego zaakceptować. Mimo,że jestem tolerancyjna,to takie anime mnie
odrzuca. ble ;_;

ocenił(a) serial na 7
doma2013

To jest gatunek "yaoi". Nie lubisz, nie oglądaj.

BellaFaye

Nie chodzi o to, że to yaoi, tylko zastanawiam się czy w każdym odcinku muszą TO robić? To miał być romans, a bliżej mu do hentai xD do yaoi nic nie mam, o ile nie jest tak jak w Junjou Romantica - przesłodzone i za dużo TEGO xD Fabuła ciekawa nawet, ale te sceny miłości mnie nie jarają i myślę, że jest ich za dużo. Dlaczego yaoi nie może być podobne do zwykłego romansu z tym, że dotyczy facetów?wtedy mogłoby mi się spodobać, choć oczywiście nie musiałoby, ale napewno byłoby lepiej.

ocenił(a) serial na 10
doma2013

To o czym mówisz to shounen-ai czyli boyxboy ale bez wiadomo czego.. :D

doma2013

Może jak dojrzejesz to zrozumiesz, i wtedy zacznie Ciebie to kręcić, bo przeważnie gatunek Yaoi kręci dziewczyny, więc może poczekaj trochę albo na rozgrzewkę zacznij od jakiegoś lekkiego Shounen-Ai. (>///<)

doma2013

Hehe może taka już magia naszego imienia :D Też uważam się za tolerancyjną osobę ale Yaoi nie znoszę :)

NikaDominika15

Haha, faktycznie, może większość Dominik nie lubi yaoi?XD po prostu coś mnie naszło, żeby spróbować to obejrzeć i co prawda skończyłam, ale z przymusem :D Jak pisałam poprzednio, zastanawiam się czy we wszystkich yaoi są w każdym odcinku TAKIE sceny? XDDDD no i jestem też ciekawa czy tak samo jest w yuri.Nigdy nie oglądałam yuri, a Junjou Romantica to moje pierwsze yaoi, więc nie mam pojęcia...

ocenił(a) serial na 6
doma2013

Nie wiem szczerze mówiąc czego się spodziewałaś, skoro gejowskie wątki miłosne i ukazywanie namiętności to cel tych produkcji. :P

doma2013

To wygląda jakby nic ich nie łączyło prócz "namiętności" = seksu :)
Nie mają o czym gadać, w tym anime to jest przedstawione jakby oni byli zwyczajnie puści

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones