PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465249}
7,5 3 163
oceny
7,5 10 1 3163
Junjō Romantica
powrót do forum serialu Junjō Romantica

Junjou Romantica 2

ocenił(a) serial na 7

pierwszy odcinek nowej serii jest już dostępny ale niestety na razie tylko w wersji oryginalnej. Poza tym jest już zwiastun drugiego odcinka - on również będzie opowiadał o Misakim. Były kwiatki, teraz będą truskawki - kto czytał mangę wie o co chodzi. Ogólnie zapowiada się naprawdę dobry odcinek. Z niecierpliwością czekam na napisy. Tak przy okazji czy ktoś zauważył że w związanych jest dwa razy drugi sezon?

ocenił(a) serial na 10
Martus_2

a Junjou Romantica ma jakąś dodatkową nazwę czy tylko dopisane jest "2"? heheh. tak się pytam z ciekawości ;)

ocenił(a) serial na 10
Maritta

jejuuuś... nie mogę znaleźć ;( ale poczekam cierpliwie... tak bym chciała to obejrzeć :D

ocenił(a) serial na 10
Maritta

Ja tam czekam z niecierpliwością, aż któraś grupa weźmie się za tłumaczenie... Aaaa normalnie się nie mogę doczekać... To jest straszne...

ocenił(a) serial na 7
Dziwniejsza

wg moich danych tłumaczyć będzie nadal aarinfantasy. Ale kiedy? KIEDY?

ocenił(a) serial na 7
Martus_2

kurczę 2 odcinek też już jest na youtube. Kiedy będą te napisy <rozpacz>. Kiedy??

ocenił(a) serial na 10
Martus_2

a gdzie są te odcinki????
jejuuuś... chcę już to oglądnąć :D

ocenił(a) serial na 7
Maritta

na youtube wpisz junjou romantica season 2 episode 1 albo 2 i powinno sie znaleźć - niestety są to wersje oryginalne bez jakichkolwiek napisów. Jeśli ktoś czytał mangę będzie wiedział o co chodzi, reszta niestety nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones