PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465249}
7,5 3 165
ocen
7,5 10 1 3165
Junjō Romantica
powrót do forum serialu Junjō Romantica

Pierwszy odc

ocenił(a) serial na 3

Pewnie jestem zbyt "niewinna" ale co on mu robi w 1odc? o.O

AmyColl

Najgorsze jest to,że on to mu robi w każdym odcinku :') będzie więcej par gejów i każdy będzie każdemu tak robił XD

ocenił(a) serial na 5
AmyColl

umm nie wiem jak to powiedzieć xD zresztą nie jestem pewna bo nie pokazali tak dokładnie ale jeśli mogę użyć tutaj takiego słownictwa to wyglądało mi to na....analną palcówkę??? xDDDD

ocenił(a) serial na 5
dziobak_fw

znaczy sie na pewno z jakimiś urozmaiceniami dotyczącymi innych "organów"-a raczej "organu" xDD ...w końcu miał ponoć spore doświadczenie xD matko nie wiem zresztą, jako dziewczynie ciężko mi to sobie wyobrazic :D

ocenił(a) serial na 6
AmyColl

Może trochę nie na temat, ale jasna cholera, jakim cudem ktokolwiek może ocenić "Lśnienie" na 3, a "Krainę Lodu" na 10? To wręcz bluźnierstwo

ocenił(a) serial na 3
mindlessdolly

Nie lubię też gwiezdnych wojen i zbyt często przekładam efekty komputerowe nad dobrą prace aktorską. Zdaje sb z tego sprawę, ale moje opinie są subiektywne i nie jestem krytykiem. Zresztą jak można porównywać tak skrajnie odmienne gatunki: animacje i "horror"? To jak zapytać czy się woli czekoladę czy golonkę lub krzyczeć na nie że woli bajki od wiadomości. Ps. nie przepadam za Kingiem. Uważam że najpierw pisze książkę 200str a potem wkłada do niej niepotrzebne opisy i się robi 600. Nie widzę również w nim miszcza horroru, a moje ulubione jego książki to te, przez jego fanów uznawane za "nie pod jego styl"

AmyColl

Śmiem twierdzić, że po prostu mu 'zwalił' ;)

ocenił(a) serial na 3
AmyColl

Osobiscie nazwalabym to molestowaniem

crulova

Też uważam, że to było molestowanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones