PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022792}
6,1 1 379
ocen
6,1 10 1 1379
Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści
powrót do forum serialu Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści

Najgorsze:
1. UNENDURABLE LABYRINTH
2. THE STRANGE HIKIZURI SIBLINGS: THE SEANCE
3. THE THING THAT DRIFTED ASHORE. .
Najlepsze:
1. LAYERS OF FEAR
2. THE HANGING BALLOONS
3. WHISPERING WOMAN

AniaScene

Do najlepszych dodałbym jeszcze Groby, Demona snu i o pleśni

ocenił(a) serial na 9
marckoza

Tak! I na wyróżnienie zasługuje jeszcze Library Vision

AniaScene

dokładnie, niby nudne, ale jak człowiek sobie wyobrazi to czytanie na siłę i potencjalny wybuch mózgu, ogień

ocenił(a) serial na 9
marckoza

Takie to było krótkie a obłęd wręcz wylewał się z ekranu! Podziałało to mi na głowę trochę, nie powiem, że nie :P

ocenił(a) serial na 7
AniaScene

"Junji ito. Maniac", to serial bardzo indywidualny, jakby sam jego twórca chciał nam przekazać coś konkretnego, nauczyć odczuwać lęk, strach, wszystkie negatywne siły w zupełnie inny sposób. Całości serialu nie skończyłem oglądać, ale... odcinek 8 i ta opowieść o ,,warstwach", z których zbudowane były główne młode bohaterki epizodu, zapadnie mi w pamięci bardzo, bardzo długo... Czasami aż mi niedobrze, jak pomyślę o tych ,,warstwach".

ocenił(a) serial na 9
buskowianka

Na mnie tak bardzo podziałały niektóre historie , że aż zamówiłam sobie jedną z mang! Bardzo dobrze napisane , zgadzam się z Tobą. Ja To bym chętnie obejrzała wersje filmową Layers Of Fear bo dawno nic mną tak nie wstrząsnęło a obecne horrory to raczej oglądam dla klimatu bo już nie liczę na to , że będą w stanie mnie wystraszyć :C.

ocenił(a) serial na 8
AniaScene

Jestem swiezo po seansie wszystkich odcinkow. Najslabszy byl dla mnie ostatni odcinek (z tym kotem, w ogole strasznie irytowal mnie jego "pisk"), reszta byla dobra i bardzo dobra :)

ocenił(a) serial na 9
Mandy33

Haha aż musiałam sobie to przypomnieć :D! Faktycznie ten kot był okropny , więc nie dziwię się :'P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones