PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549490}

Justified: Bez przebaczenia

Justified
7,8 5 530
ocen
7,8 10 1 5530
7,8 4
oceny krytyków
Justified: Bez przebaczenia
powrót do forum serialu Justified: Bez przebaczenia

Odcinek s06e08

ocenił(a) serial na 10

No to spełnia się to co ostatnio przewidziałem - kompletnie niespodziewane postaci wracają do Harlan...
Rylan żegna się ze swoim starym życiem. Widać zę jest cholernie pewny siebie. Boyd tymczasem uwala kolejną szansę na wyjście żywym z tej całej kabały.

Robi się coraz ciekawiej.

ocenił(a) serial na 9
Bartes123_2

K*rwa mać, że tak powiem, oznacz to jako spoiler. kto bedzie chciał to wejdzie i przeczyta. Może nie piszesz wprost, ale zdradzasz elementy fabuły. Czy tak ciężko zaznaczyć tą opcje ??

ocenił(a) serial na 10
marek_section8

Gdzie masz spoiler? W którym zdaniu? W którym zdaniu zdradzam elementy fabuły???

ocenił(a) serial na 10
Bartes123_2

[Spojler będzie]


Wkur.wili mnie. Strasznie mnie wkur.wili. Z nowych postaci to Ty Walker przykuł najbardziej swoją uwagę i pewnego rodzaju sympatię. Zimny, wyrachowany, sprytny i cyniczny najemnik, ex-żołnierz odwołujący się ciągle do swoich wojennych doświadczeń. Inteligentny i bystry. I ublili go tak po prostu. Ta postać miała zajebisty potencjał, muszę przyznac że ostatnie odcinki oglądałem zwłaszcza dla niego. Tak się nie powinno zamykać wątku Walkera. Ni chu ja.

ocenił(a) serial na 10
old_school_man

Oni wszyscy są niczym więcej jak tłem dla dwóch głównych macherów

ocenił(a) serial na 10
Bartes123_2

Co nie zmienia jednak mojego stosunku to postaci Walkera, którą to naprawdę uważam za świetną :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones