PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549490}

Justified: Bez przebaczenia

Justified
7,8 5 546
ocen
7,8 10 1 5546
7,8 4
oceny krytyków
Justified: Bez przebaczenia
powrót do forum serialu Justified: Bez przebaczenia

s06e10 Trust

ocenił(a) serial na 10

Nie no nie, nie podoba mnie się to, Ava rewolwerowiec?
Nie wiem jak, ale mogli inaczej pociągnąć scenariusz.
Vasquez ty malutki człowieczku! ;-)

MarcelKowal

6 sezonów - tyle podchodów, tyle akcji przeróżnych a na koniec Boyd odstrzelony przez Ave tak o sobie po prostu...
Ostatni sezon jest nudny jak flaki z olejem. pierwsze 3 były kozackie, reszta to stopniowy spadek formy.

ocenił(a) serial na 9
abracadaver

W sumie, powiedziała że się wykrwawia, nie wiadomo czy nie żyje na 100%. Ale jeśli to ma być koniec Boyda to lepsze to niż zastrzelenie przez Raylana lub zgnicie w pace. Nie czaję tylko skoro i tak chciała uciec to czemu nie zrobiła tego z Boydem?

ocenił(a) serial na 10
j3sion

Bo ma go dosyć? Bo to świr? Bo zabija kogo popadnie? Bo zostawił ją w więzieniu i sama musiała sobie tam radzić, a największe kłopoty w więzieniu miała przez Boyda własnie? Bo Boyd to tak naprawdę mały wsiok z durnymi pomysłami i do tego partacz?
Nie zapominajcie, że Boyd miał pojawić się tylko w pilocie. To że mu przedłużyli kontrakt to zasługa widzów. Nie jest powiedziane że skończył już z serialem, jeszcze są trzy odcinki, kto wie co się może wydarzyć. Ja jestem niemal pewien, że nie ma co się nastawiać na pojedynek rewolwerowców z tym ciołkiem od Markhama - przypuszczalnie tez padnie szybciutko i bez fajerwerk - ten serial ma tylko jedną gwiazdę. Jedną.

ocenił(a) serial na 10
Bartes123_2

Pewnie masz całkowitą rację :-) niestety ja od samego początku jestem w tym "świrze" beznadziejnie zakochana xD aż się boję zakończnia serialu. Pozdrawiam ;-)

MarcelKowal

Może Boyd raz jeszcze odnajdzie Boga w szpitalnym więzieniu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones