Justified: Bez przebaczenia
powrót do forum 4 sezonu

Sezon 4

ocenił(a) serial na 10

Po obejrzeniu s04e01 stwierdzam, że wróciło stare poczciwe Justified. Raylan niezmiennie wali w gębę jak coś nie halo, Boyd też dalej robi swoje i nowe wątki uważam, że są interesujące. Szczególnie zakończenie z Arlo, skoro zabił typa w takiej sytuacji to torba ta musi mieć przeogromne znaczenie. No jestem bardzo ciekawy w jaką stronę to zabrnie i w jaką dalej też pójdzie akcja z kościołem. Kilka scen komicznych jak zwykle. Czekam z niecierpliwością na więcej.

ocenił(a) serial na 9
marcing4

Tak się zastanawiam czy Arlo będzie też zdolny zabić za tą torbę Raylana.
Odcinek zdecydowanie na plus, oby caly sezon trzymał taki poziom.

ocenił(a) serial na 9
max9408rm

Tak naprawdę to Arlo chciał zabić Raylana w poprzednim sezonie, ale się pomylił. W finałowej scenie 3 sezony Raylan mówi o tym Wynonie.

ocenił(a) serial na 9
soczek_kiwi

Więc myślę, że tak.

ocenił(a) serial na 9
soczek_kiwi

Wiem, pamiętam, że chciał go zabić, ale chodzi mi o motyw: wtedy to było w afekcie - zobaczył, że ktoś w kapeluszu mierzy do Boyda. A teraz to by było przemyślane przez Arlo - jest w więzieniu i ma dużo czasu na rozmyślanie na ten temat.

ocenił(a) serial na 9
marcing4

Właśnie, hmm, nie bardzo wróciło. Odcinek mi się podobał i to bardzo, ale jednak wolałem, gdy tak jak w pierwszym sezonie wątek główny pojawiał się niespiesznie. Tu jest dużo, szybko, fajnie i może być trudno utrzymać tempo przez całą serię. Mam nadzieję, że pojawi się jakiś nowy "bad guy", starannie budowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones