PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765515}

Intersection

Kördügüm
7,2 147
ocen
7,2 10 1 147
Kördügüm
powrót do forum serialu Kördügüm

ok

ocenił(a) serial na 7

To moj pierwszy obejrzany serial turecki. Bylam ciekawa co w tych serialach widza moje ciotki i mama. Generalnie w pewnym momencie mnie poprostu wciagnela ta historia. Czego tam nie bylo: bogactwo, bieda, choroba, milosc, zlosc, rozpacz, podstepy, szczerosc.. wszystko. ale ogolnie to bardzo dobrze sie ogladalo. Byly oczywiscie momenty gdzie przewijalam, bo odcinki sa dlugie na Netflix i nie zawsze wszystkie watki mnie interesowaly. Rola Kaana swietnie zagrana - chlopczyk byl rewelacyjny. Rola Ali Nejata, Feyzy, Neslian rowniez. Ale rozczarowala mnie aktorka ktorej bylam tutaj ciekawa - Becim grajaca Naz. Widzialam ja w dwoch filmach i bylo calkiem dobrze. A tutaj naprawde niewiele emocji pokazala i wrecz mnie nudzily jej sceny. Fajnie pokazany choc w malych fragmenach Stambul.

Amarena_A

Właśnie się zastanawiam bo tureckich nie znoszę

Amarena_A

Możesz streścić sezon 2 i 3? :)

Amarena_A

Widziałam, że Umut chyba zwiąże się z Neslihan? Jakie tajemnice miał Murat i o co chodziło z byłym mężem Feyzy? Co to za spisek lekarki i tego pracownika z firmy Tarika? Jak umiera Naz? Co łączyło Murata i matkę Kaana?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones