PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499709}

K-ON!

7,1 1 479
ocen
7,1 10 1 1479
K ON
powrót do forum serialu K-ON!

Dziwię się, że to jest dopiero drugi temat pod tym anime. Nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń. Jeżeli ktoś czyta ten komentarz a lubi się nieco pośmiać i odpowiadają mu muzyczne klimaty to pozycją obowiązkową jest K-ON! Przy każdym odcinku bawiłem się bardzo dobrze, humorystyczne sytuacje, wszystkie bohaterki są bardzo sympatyczne, fabuła także jest ciekawa, ogółem naprawdę przyjemnie mi się oglądało perypetie siedmiu głównych bohaterek. Anime do ulu i polecam również innym.

ocenił(a) serial na 10
Karolexification

epickie anime? Chyba nie wiedziałeś 'beck' : )

ocenił(a) serial na 1
Karolexification

WTF nie wiem czy to taki ostry trolling czy na serio ktoś może lubić to gówno. ;p

ocenił(a) serial na 8
melson903

Nie każdy ma taki sam gust jak Ty. Mam nadzieję, że potrafiłbyś napisać przynajmniej jeden sensowny argument, dla którego K-ON uważasz za jak to napisałeś "gówno". W innym wypadku zamilknij i nie pisz opinii niepodpartych nawet najprostszym uzasadnieniem.

ocenił(a) serial na 1
mrraspi

Szukaj w innym temacie na forum tego gówna, nie lubię się powtarzać i pisać tego samego.

ocenił(a) serial na 9
melson903

Takie komentarze jak twoje to właśnie gówno. Trochę kultury dzieciaku. Może dane anime ci się nie podobać, ale nie używaj takich słów.

A akurat humor był wyjątkowo zabawny w K-On. Muzyka i humor to zdecydowanie jego największe zalety.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Hehe Jesteś zatem debilem i nie wiesz co to poczucie humoru i dobry gust. Gówno zawsze pozostanie gównem a dzieciak dzieciakiem, tyle co do Ciebie i tej popier-dółki. Tak nawiasem piszesz o kulturze i nawet nie potrafisz jej zachować, już po tym wnoszę że nie szkoda liter na takiego dzieciaka wiec nie licz że Ci odpiszę :) "dzieciaku" haha i to nazywa mnie ktoś zapewne dwa razy młodszy ode mnie. Za jednym razem humor poprawiło mi Twoje pocieszne zachowanie a z drugiej strony zasmuciłem się wracając na to forum, bo przypomniałeś mi że takie gówno kon istnieje. : /

ocenił(a) serial na 9
melson903

Żenujący z ciebie smarkacz i wyjątkowo tępy.
A odnośnie anime to nie musisz go lubić, ale pisząc w taki prostacki sposób pokazujesz, żeś niewychowany przygłup, który nie potrafi kulturalnie wyrazić swojej opinii.

ocenił(a) serial na 1
pawel_nowakk

Sam jesteś tępy gówniarzu, miałem już Ci nie odpisywać ale mnie przekonałeś i jeszcze raz przytemperuję Twój gówniarski bełkot. Uwziąłeś się i bronisz pazurkami tego gniota i za każdym razem robisz z siebie jeszcze większą łajzę i pustaka piszą powtarzając jakieś bezsensowne frazesy chciałeś argumentów to dostałeś nic nie zrozumiałeś i chyba już nie zrozumiesz, bo jak napisałem wyżej dzieciak pozostanie dzieciakiem i nic tego najwyraźniej nie zmieni. Jeszcze uciekasz się do obelg nosz k***** nabrał byś raz pasem za tą pyskówkę to by Cię nauczyło szacunku i pokory.

melson903

Prawdopodobnie odgrzebie najstarszy temat na świecie, ale bez przesady seria nie jest żałosna może fabularnie nic wyjątkowym to nie jest i ja uważam, że humor jest przez większość pierwszego sezonu(tyle widziałem na razie za drugi zabiorę się za jakiś czas) po prostu cienki seria o wiele lepiej sprawuje się jako SoL niż komedia, ale cholera nie można nie docenić ślicznej animacji, bardzo dobrze napisanych postaci(z wyjątkiem sensei wkurzała mnie strasznie) czy świetnej ścieżki dźwiękowej mimo, że było jej mniej niż przewidywałem no i kolejną wadą jest niepotrzebny 13 odcinek(powinien być jako ova chyba, że coś z tego ma wnieść cokolwiek do historii w co wątpię) ogląda się to naprawdę przyjemnie jak chcę się odpocząć po ciężkim dniu albo po prostu obejrzeć coś innego niż napierdalankę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones