PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770096}

Kacze opowieści

DuckTales
7,8 1 868
ocen
7,8 10 1 1868
Kacze opowieści
powrót do forum serialu Kacze opowieści

Kaczki

ocenił(a) serial na 9

U-U-U
Nie moge sie doczekać!
Prawie 20 lat na karku a czekam na kreskówkę z kaczkami.
Z tego się nie wyrasta. ;-)

kubix28

Ja przeszło 20 lat .

Ale na powrót takich kaczek warto czekać :)

buterfly

A oglądałeś trailer?? Niestety mi ekscytacja powrotem minęła po obejrzeniu... 30 lat temu potrafili robić lepsze animacje.

skoczek_narciarski

Komentarz pisałem jeszcze przed obejrzeniem trailera :)

Fakt trailer nie zachęca, jednak mojej ekscytacji nie zmienił .

I nadal czekam na powrót animacji .

skoczek_narciarski

A ja w sumie powiem, że obecna animacja mi się bardziej podoba. :)
Stara była taka bardziej... jakby bez charakteru. Ta obecna sprawia wrażenie jakiejś takiej spójnej, żywej, fajniej wyrażającej emocje, takiej właśnie z jakimś charakterem a nie tylko bycia animacją dla animacji, byle tylko zanimować klasyczny wygląd postaci Disneja. :)

Crazy_Ivan

Nie wiem co może się podobać w takich kanciastych ochydach... Można coś zrobić na nowo, odświeżyć nie niszcząc. No ale to nie ten przypadek... Gdyby jeszcze poszli w nowoczesną grafikę ale zachowali ducha poprzednich seriali to by udało. Ale taki tandetny koszmarek??

Na kaczych opowieściach i komiksach z kaczorem donaldem się wychowałem. Dla mnie to profanacja tego uniwersum.

ocenił(a) serial na 8
skoczek_narciarski

Bo grafika jest najważniejsza...

CHA0S_Shadow

W animacji jest.

ocenił(a) serial na 8
skoczek_narciarski

A nie fabuła i przekaz?

skoczek_narciarski

Nie jest najważniejsza - Właśnie tak jak powiedział CHA0S_Shadow ważna jest fabuła ja od siebie dodam klimat - Jeżeli serial będzie miał klimat przygody, tak jak oryginał to grafika schodzi na dalszy plan .

buterfly

Ale co po najlepszej nawet fabułę jak wręcz oczy bolą od patrzenia na kanciastą grafikę??? Przynajmniej dla mnie wierność znanym schematom w animacji jest kluczowa.

skoczek_narciarski

Ja widziałem zwiastun i i inne materiały promocyjne, nowej wersji animacji i mnie oczy od oglądania nie bolą - Co do kanciastego wyglądu, to tyczy się głównie samych siostrzeńców reszta bohaterów wygląda w porządku .

buterfly

Też widziałem zwiastun, sknerus jest jeszcze znośny ale na sisotrzeńców czy Tasię patrzyć się nie da.

Pewnego archetypu wyglądu postaci animowanych wręcz nie wolno zmieniać.

skoczek_narciarski

Archetypu ? - To że w originale wyglądali tak nie znaczy od razu te tutaj będą wygląda podobnie, to nie kontynuacja ani tym bardziej remake oryginału .

skoczek_narciarski

Czy wg Ciebie wszystkie współczesne samochody mają wyglądać jak Ford T?

Crazy_Ivan

Nie bardzo rozumiem twoje pytanie. Animacja tła czy budynków i przedmiotów to zupełnie inna sprawa niż animacja postaci.

skoczek_narciarski

No dobra, zmienię pytanie :) Jakieś tam ferrari zostało uznane najpiękniejszym samochodem świata. Czy wszystkie samochody mają wyglądać jak to ferrari?

Crazy_Ivan

Sorry ale czy to oznacza że mamy zmieniać Ferrari na malucha byle było inaczej?? Mniej więcej tak wygląda nowa animacja w porównaniu do starej...

To nie rozwój tylko uwstecznianie.

skoczek_narciarski

Hmmm... ale obecna animacja ma więcej stylu aniżeli stara :)

Crazy_Ivan

Raczej mniej... Ale jak się nadarzy okazja to obejrzę z jeden odcinek dla upewnienia się. :)

kubix28

Ja także dobijam do 20 i czekam również. :)

kubix28

Też mi osiągnięcie, ja mam 35 ;) Co prawda nowy styl animacji może wymagać chwili przyzwyczajenia, ale jeśli sposób opowiadania historii się nie zmieni, to powinno być dobrze.

kubix28

Ja prawie 30 i oglądam z 2letnią córką :) Też wychowałem się na gigantach i dt z lat 90tych :)

Zusman88

Polska premiera 30 marca o godzinie 18:30 na kanale Disney Channel

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones