PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770096}

Kacze opowieści

DuckTales
7,8 1 853
oceny
7,8 10 1 1853
Kacze opowieści
powrót do forum serialu Kacze opowieści

O JA ..... Tego to ja się absolutnie nie spodziewałem-mialem swoje teorie nt Delli ale TO... Końcówka jest genialna,wspomnienia Sknerusa mnie powaliły- teraz wiadomo,dlaczego skarbiec nie jest pełen pieniędzy-wydac ok pół fortuny na poszukiwania.... :-O A za tydzień wielki finał! Hype rośnie z odcinka na odcinek. Co do Delli-myślę,że temat wróci w 2 sezonie- albo nawet pod koniec tego. Ale tak czy siak-twórcy zaskakują na każdym kroku-tak odważnych Kaczek to ja się absolutnie nie spodziewałem. *0*

ocenił(a) serial na 8
kubix28

Ta seria miażdży starszą serię pod każdym względem! Dudy zakwakane, chcę więcej odcinków i to już!

kubix28

"Well, you successfully pushed your family and everybody who cared about you away. Again. I hope you're happy." Za każdym razem ściska mi gardło gdy Sknerus odpowiada "I am" i zaczynają lecieć mu łzy (mam trochę w tym miejscu zarzut do dubbingu polskiego, że nie pokusił się o dużo bardziej pasujące do ruchów dzioba "tak"), i trochę bym chciał, żeby sezon wówczas skończył się tą sceną, ale rozumiem że docelowym targetem animacji były dzieci, których nie wypada zostawić z aż TAKIM cliffhangerem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones