PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770096}

Kacze opowieści

DuckTales
7,8 1 868
ocen
7,8 10 1 1868
Kacze opowieści
powrót do forum serialu Kacze opowieści

Nowa seria?

ocenił(a) serial na 8

Bardzo bardzo się cieszę. Tylko mam nadzieję że będzie trzymać poziom tej starej. A jak wiemy takie "zabiegi" nie zawsze wychodzą na dobre.

LeSzifre

Również bardzo się cieszyłem na powrót Kaczych opowieści , niestety pierwszy zwiastun mocno mnie zniechęcił .

Szkoda że Disney nie powrócił do stylu komiksowego .

Tym bardziej że Disney udowodnił już, że nadal potrafi takie animacje tworzyć - Myszka Miki z 2013 roku - http://www.imdb.com/title/tt2768802/?ref_=ttrel_rel_tt

LeSzifre

zgadzam się to już nie ta sama kreska, te postacie nie wyglądają przyjaźnie.... wyglądają kwadratowo, rozumiem tworzyć nowe bajki, według jakiegoś nowego pomysłu, ale sorry Kaczor Donald to historia jego postać zmieniła się tylko raz znacząco i to na samym początku, potem styl Donalda i wszystkich z kaczogrodu pozostawał ten sam. Dla mnie wyglądają fatalnie ehhh brzydkie to jakby po taniości robione, dla bezmózgich dzieci....... MASAKRA

LeSzifre

Też się cieszyłem.. do obejrzenia trailera.. No niestety animacja żenująco słaba... Tak jakby robione na odwal się...

Na "Kaczych opowieściach" się wychowałem ale tego nie obejrzę.

skoczek_narciarski

Nie zawsze strona wizualna jest najważniejsza , uważam ze aurat to co przyciągało do ''Kaczych Opowieści'' to interesująca fabuła .

Jeżeli przygody głównych bohaterów będą ciekawię , to ja osobiście na stronę wizualną przymknę oko .

buterfly

strona wizualna też jest ważna. co po super fabule jak animacje fatalne?

skoczek_narciarski

Oczywiście że jest ja osobiście jednak, stawiam fabułę na pierwszym miejscu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones