PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770096}

Kacze opowieści

DuckTales
7,8 1 868
ocen
7,8 10 1 1868
Kacze opowieści
powrót do forum serialu Kacze opowieści

Coś czuję że to może przebić starą wersję (którą z resztą też uwielbiam). Czekam z niecierpliwością na następne <3

Kropka308

Gdzie je można zobaczyć?

ocenił(a) serial na 9
kendo777

na watchcartoononline.com i rzeczywiście rewelacja, najbardziej dano w tej serii tajemnice przy końcówce, i tak wymienię,:
1 animacja to tak nie przeszkadza, pewnie akurat dla tych co oglądają szorty mikiego(ja akurat nie oglądam)
2. Humor też mi nie przeszkadza
3. postacie w tej serii trochę zmienili osobowości, u Donalda taki sam jak w starszej serii, dano mu tylko typ nadopiekuńczości, i też typa lubiącego przygodę, Hyzio, Dyzio i Zyzio u nich są inne charaktery, Hyzio jako skaut polegającego na zasadach, Dyzio który lubi kombinować i czasami wpada w kłopoty i Zyzio leń i bystry. a Tasie to kurkta wodna zrobili z niej połączenie Dippera( uważa że są konspiracje) i Mabel(wiadomo), Pani Dziobek z troskliwej babci to zrobili z niej kobietę do wszystkich zadań. Śmigacza to chyba jest taki sam jak w starszej serii też rozbija samolot. Wreszcie Sknerusa trochę zmienili na takiego poszukiwacza przygód(chyba że się mylę). CZekam na dalsze odcinki z tym że czytałem że będą pod koniec września ;(. Pozdrawiam to wszystko co miej więcej wiem, chyba że coś pominołem to możecie napisać

kendo777

ja z kreskówek do albo kreskówki.pl ale mam lepszą opcję: kreskowkezone.pl jest tam lepszy wybór, można częściej znaleźć wersje z napisami.

LordVader345

Akurat wczoraj ściągnąłem wersję z napisami (w osobnym pliku). Tylko 30 minut, a waży 1 GB. :)

kendo777

Gdzie sciągnales, że tak sporo?

LordVader345

dark warez

Kropka308

A wiadomo może kiedy pojawi się na na Disney XD u nas ?

buterfly

A tutaj to śledź tą stronę: http://www.komiksydisneya.pl/

LordVader345

Dzięki - Na razie brak informacji na ten temat, mam nadziej że serial pojawi się jak najszybciej :) .

ocenił(a) serial na 9
Kropka308

Oj,jest ZAJEB*ŚCIE!
Byłem nastawiony bardzo pozytywnie na serial i moje prośby zostały wysłuchane!
Animacja świetna, głosy angielskie również swietne (Tennant jest genialny). Nowa Tasia/(Mabel z WM?) super-ciekawska, dziwna a nie jedynie ozdobnik jak w starych KO. Siostrzency młodzieżowi i dość zroznicowani.
Nawet Foesant wypadł ok- humor z nim jest naprawdę zabawny.
Ze spokojem czekam na ciąg dalszy- oby tak dalej! :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones