PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770096}

Kacze opowieści

DuckTales
7,8 1 867
ocen
7,8 10 1 1867
Kacze opowieści
powrót do forum serialu Kacze opowieści

Zwiastun PL

ocenił(a) serial na 9

jest dobrze.Animacja to kwestia gustu,mi się podoba.A co do głosów:
Robaczewski-ok,choć jak go słyszę to widzę Gru :-)
Boberek-wiadomo,klasa jako Donald
Siostrzeńcy-duże zaskoczenie,brzmią naprawdę dobrze,bardziej młodzieżowo niż w starym KO.Mi to odpowiada.
Tasia-strasznie szybko mówi,choć b.podoba mi się zmiana jej charakteru.
Śmigacz też ok.
Jedyny problem to piosenka-strasznie miałkie i nijakie głosy-może im się nie chciało?
PS:Są jeszcze 2 krótkometrażówki:jedna ze Sknerusem druga z Hyziem.Po angielsku.
Jestem pozytywnie nastawiony-dawać mi już ten sierpień! :-D

kubix28

A gdzie widziałeś polskie zwiastuny?

ocenił(a) serial na 9
jakubcjusz

Ja akurat widziałem zwiastun w TV na Disney XD.Niestety,nie znalazlem go pozniej na YT.

ocenił(a) serial na 7
kubix28

Polski zwiastun można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=k1g6UqKybJk
Ja jestem trochę zawiedziona. Gdy tylko usłyszałam Tennanta w oryginalnym zwiastunie, wydał mi się absolutnie perfekcyjny do tej roli. Polski Sknerus brzmi jakoś tak... Zbyt zwyczajnie i nijako pod względem charakteru.
Nieszczególnie podoba mi się też tłumaczenie zwiastuna. Nie do końca oddaje nastrój oryginalnego.

ocenił(a) serial na 9
Phea

Tennant brzmi jak dla mnie obłędnie.Robaczewski nie jest aż tak zły-w sumie fajnie,że syn pierwszego aktora dubbingującego Snerusa w PL kontynuuje rolę ojca. :-) A zwiastun ma parę dziwactw(kaczka dziwaczka-serio?) ale też nie jest aż tak tragicznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones