PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461158}

Kapadocja

Capadocia
7,4 180
ocen
7,4 10 1 180
Kapadocja
powrót do forum serialu Kapadocja

Ktoś kto lubi latynoskie klimaty na pewno się nie zawiedzie. Jest akcja, intryga, trochę
seksu, piękne aktorki, dłuższe odcinki niż te do których nas przyzwyczaili Amerykanie.
Bardzo lubię.
Kto wie kiedy będzie po polsku 2 sezon?

MikeParcero

http://www.youtube.com/watch?v=TU40TyyGQSM

ocenił(a) serial na 8
zajecc

gdzie mozna go pobrać tzn 2 sezon

Robson8080

W polskiej telewizji 2 sezonu jeszcze nie było.

ocenił(a) serial na 8
MikeParcero

Moze dlatego ze to jest meksykański seria i 2 sezonu nie ma w sieci :( jak by był wystarczyło by napisy zrobić i spoko

amerykańskie seriale pojawiają się w sieci tego samego dnia tylko na napisy się czeka

Robson8080

Do hiszpańskojęzycznych seriali napisy powstają bardzo rzadko albo w ogóle.
2 sezon w oryginalnej wersji językowej jest nawet na youtube więc nie wiem jak szukasz.

MikeParcero

widzę, ze przesuneli emisje 2 sezony kapadocji na 5 kwietnia na cinemaxie. :)) w koncu!

jest_meksyk

Dzięki za info. 1 sezon był tak dawno, że powtórzenie 1 sezonu przed oglądaniem 2 to przymus.

jest_meksyk

Warto było się cieszyć, że puszczają 2 sezon? 1 sezon bardzo mi się podobał, świetna jakość, 2 był strasznie żałosny, jestem zawiedziony bo liczyłem, że utrzyma poziom a zamiast tego absurd gonił absurd. Z 9 obniżyłem notę na 7. Dlatego musiałem się w tym miejscu wyżalić:D

MikeParcero

2 sezon to calkiem inny serial, to serial akcji polecam!! szkoda ze juz koniec - ciekawe czy bedzie 3 sezon bo mogliby w sumie zrobic bo jest furtka.

MikeParcero

Zgadzam się z MikeParcero - pierwszy sezon ciekawy, wciągający, chwilami brutalny, jednak drugi to już festiwal absurdów. Za to trzeci to już jazda bez trzymanki - tragikomedia polana brazylijską telenowelą. Popłynęli twórcy w daleki rejs, a szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones