PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037852}

Kapitan Fall

Captain Fall
6,4 723
oceny
6,4 10 1 723
Kapitan Fall
powrót do forum serialu Kapitan Fall

Do kitu!!!!

ocenił(a) serial na 3

Po pierwszym sezonie tego serialu jestem zniesmaczony!!!! Ani ciekawy, ani nawet nie śmieszny. Taka kreskówka w zasadzie o niczym.
Myślałem, ze to będzie coś na zasadzie zajefajnego plot twistu. Czyli złole myśleli, ze są sprytni i wybrali sobie gapowatego kapitana, który miał być kozłem ofiarnym ich niecnych czynów. Ale ten poprzez właśnie tą swoją niefrasobliwość niszczy im co odcinek wszystkie wielkie plany czym wkurza tego ich bossa, a ten karze całą ta główną trójkę jaskimiś wymyślnymi karami. No wiecie, coś jak w "Inspektorze Gadżecie", tylko w wersji dla dorosłych z brutalnością, wulgarnością i nagością.
A tym czasem co mamy??? Tak nieświadomego głównego, tytułowego bohatera, ze w zasadzie jest on tam niepotrzebny. On naprawdę nic nie wnosi. Jeżeli to wprowadzenie przez pierwszy sezon, by rozkręcić akcję w drugim sezonie, to zdecydowanie za długo to trwa, prze co wkurza widza....
Jedyny plus to kreska. Miła dla oka.

ocenił(a) serial na 8
Archangelus Raphael

Też myślałem że będzie tak jak piszesz, na szczęście nie ma tu wałkowania znanego już schematu. Jak dla mnie super serial skłaniający do zastanowienia się nad ludzkimi wyborami i ich racjonalizacją a wszystko w przerysowany, absurdalny sposób. Kolejny plus to miła dla oka kreska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones