PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798363}

Kapitan Tsubasa

Captain Tsubasa
8,1 295
ocen
8,1 10 1 295
Kapitan Tsubasa
powrót do forum serialu Kapitan Tsubasa

Codzienie o 20:45 od 27 maja o 20:30. ;)

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

27 czerwca*

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

Oglądam już :) Śliczna grafika.

ocenił(a) serial na 8
zero99

No piękna. I dubing też dobry ogólnie po 1 odcinku jestem zadowolony. Zobaczymy jak będzie dalej.

dominik1989

No niestety za zmianę Kojiro (kodżiro) w koziro to &^^%*&^%** kto to wymyślił. Popsuli cały nastrój tak fajnie zbudowany przez zniwelowanie dłużyzn z originału....

ocenił(a) serial na 8
tokosh

Nie rozumiem :) Spoko serial ;)

dominik1989

Spoko dla tych co nie znają orginału albo nie widzieli co najmniej 1 odcinka po japońsku. Imiona są przetłumaczone tragicznie, osoba odpowiedzialna za taką nieudolną adaptację powinna najpierw sprawdzić orginalną wymowę czy w japońskiej wersji czy w orginalnej już przetłumaczonej u nas. Kojiro (Kodżiro - a nie Koziro), "wakaszimazu" nie łakaszimazu czy Zito zamiast Dżito to ażw uszy kłuje każdego kto oglądał japońska wersję bądź orginal sprzed kilkunastu lat.

ocenił(a) serial na 8
tokosh

Według mnie Koziro brzmi lepiej. Dla mnie pierwsze 26 odcinków były lepsze.

dominik1989

Będzie drugi sezon, bo pierwszy to, chyba tylko 52 odcinki?

ocenił(a) serial na 8
lelen_lis

Z tego co się iruentuje to te 52 odcinki to 2 serie. Nie wiem czy dalsze odcinki powstaną.

ocenił(a) serial na 8
dominik1989

Albo tak jak mówisz 52 odcinki to 1 sezon. Wciągający serial oglądam odcinki z zapartym tchem hehe ;)

ocenił(a) serial na 8
lelen_lis

Ale niestety TVP ABC wyemituje tylko 26 odcinków. A potem bedą dawać Inazuma Eleven.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Żartujesz? Nie dadzą całości?

ocenił(a) serial na 8
Vega1985

Z tego co widze to jeszcze 2 odcinki. I bedą dawać Izanuma Eleven. Chyba skończą na 28 a dalej czas pokaże.

ocenił(a) serial na 10
dominik1989

Z tego co sie dowiedzialem to jesienią maja dać dalszy ciąg.

ocenił(a) serial na 8
Vega1985

Zobaczymy jak narazie zaczną od 1 odcinka po Anatanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones