PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95673}

Karino

6,3 2 478
ocen
6,3 10 1 2478
Karino
powrót do forum serialu Karino

odbywającej praktyki zawodowe. O ile dobrze potrafię sobie teraz przypomnieć -a wiele lat minęło odkąd oglądałem ten serial telewizyjny- młoda pani weterynarz zagościła w jedenj ze stadnin hodowli koni. I tam, właściwie to chyba zaraz po przyjeździe, od razu musiała sprawdzić swoje -zdobyte dotychczas teoretycznie- wiadomości i umiejętności w praktyce. Bowiem w 1. odcinku staje przed sytuacją przyjęcia niełatwego porodu jednej z klaczy. W wyniku tego rodzi się nowy, piękny źrebak, któremu owa młoda stażystka weterynarii nadaje imię Karino. Odtąd pani weterynarz pieczołowicie zajmuje się swoim pupilem, o którego rozwoju opowiada ten pogodny w sumie serial. A nie jest to łatwe, gdyż jego matka - słaba już klacz umiera podczas porodu młodego współbohatera tego serialu i w związku z tym wymaga szczególnej troski, i opieki, która będzie wynagrodzona kiedy zostanie on czempionem.

Warto sobie przy tej okazji przypomnieć, że polskie stadniny koni były sławne i bardzo cenione na całym świecie - także jeszcze w czasach tamtego okresu historycznego, w którym ten serial powstał.

TvP w programie 2. dzisiaj wznawia emisję powtórki tego sympatycznego serialu. Pierwszy odcinek ma być wyświetlony dzisiaj o godz. 17:15

ocenił(a) serial na 9
komentarz

Dodam, że cały serial składa się z 13. odcinków, trwających ok. 30 minut każdy.

komentarz

serial całkiem niezły, ale ta psychodeliczna muzyka trochę dobija... o_O

ocenił(a) serial na 10
hanna_about

no racja... muzyke tu dobrali po prostu szacun lol he... no ale serial ogołem robi na mnie porządne wrażenie, na początku myślałem, że szkoda czasu na ten film, no bo co może być ciekawego w filmie o koniach ;PPP no 1 odcinek obejrzałem dzieki ojcu i jakoś mnie skusił... musze obejrzeć wersję kinową KONIECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones