PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95673}

Karino

6,3 2 478
ocen
6,3 10 1 2478
Karino
powrót do forum serialu Karino

Podczas pobytu w Bieszczadach złapaliśmy z żonką bakcyla do jazdy konnej. Przy okazji postanowiliśmy obejrzeć "Karino" - od pierwszego do ostatniego odcinka. Dotychczas znałem ten serial na wyrywki. Serial, który miał sporo niedoróbek i irytującą ścieżkę dźwiękową, momentami wręcz złowrogą. Mimo wszystko podobał mi się. Oglądając zaciskałem kciuki za konika, który od początku miał pod górkę a mimo to nie poddał się. Bardzo fajnie było patrzeć na więź między a Grażyną (bardzo sympatyczna rola Claudii Rieschel) z Karino a także Małeckiego z Erykiem. Szkoda, że po Karino nie powstał w Polsce żaden inny serial o koniach.
7/10 - mimo wspomnianych niedoróbek.

galladorn

fakt szkoda przecież Polska to miłość do koni mamy to we krwi
ale niestety takie czasy przyszły ci którzy dbali o Polskę teraz mają swoją ziemię w Argentynie i Brazylii a swołocz panoszy się na wszystkich szczeblach i po całej naszej pięknej Polsce

markin

i znowu polityka

tisoc

do tego zmusza nas nasz kraj :( smutne niestety ale prawdziwe, też pragnę aby polityka była transparentna dla mnie

markin

mnie nic tam nie zmusza, a szczególnie nasz kraj..

tisoc

gratuluję

markin

nie gratuluj tylko weź przykład..

tisoc

już wyjeżdżam do Anglii

markin

ja mieszkam w Polsce

galladorn

Muzyka jest intrygująca, wywołuje niepokój, ale może właśnie dobrze wpasowuje się w temat serialu.

ocenił(a) serial na 7
asgraf_studio

Muzyka jest zdecydowanie na plus w tym serialu. Nadaje dramatyzmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones