PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752363}

Kasia i Mim-Mim

Kate and Mim-Mim
5,4 40
ocen
5,4 10 1 40

Kasia i Mim Mim
powrót do forum serialu Kasia i Mim-Mim

Dubbing :-D

ocenił(a) serial na 7

Joanna Pach, czyli Masza z "Maszy i Niedźwiedzia" plus Paweł Ciołkosz, którego poznałam jako Shaker'a w "Supa Strikas", choć teraz słyszę go w co drugiej kreskówce.

Dla samego dubbingu warto oglądać ten serialik. Dobra, słuchać go, bo poziom różu, fioletu i ogólnej słodyczy mnie powala :-)

ocenił(a) serial na 1
singri

Joanna Pach to mi się kojarzy przede wszystkim z Ellą z "Żólwika Sammy'ego i spółki", ale w sumie to ją słychać w co drugiej bajce...
A według mnie Kaśka i ten jej wariacki królik są głupi. Humor na poziomie debil, bajka przesłodzona i nie zasługuje na dobrą ocenę. No, ale niestety, w tych czasach to im głupsza bajka, tym większy ma rozgłos...

ocenił(a) serial na 7
Gosiawszystkowie

No moja pięcioletnia córka ogląda to z uśmieszkiem mówiącym "taaa, i co jeszcze". Ale ogląda i sama mówi, że ten królik jest szalony i właśnie dlatego śmieszny.

Natomiast ja, jeśli chodzi o bajki, skazana jestem na TVP ABC, więc nie do końca jestem na bieżąco.

ocenił(a) serial na 1
singri

No, to zapraszam na wikię o "Żółwiku Sammy'm i spółce". Bajka jest genialna (drugi sezon wyszedł w oryginale). Pierwszy sezon można obejrzeć na internecie, ale z rosyjskim dubbingiem (jest kilka pełnometrażówek z dubbingiem angielskim i francuskim (oryginał) pt. "Sammy & Co: Turtle Reef", który jest zestawieniem siedmu odcinków). Może uda mi się jakoś pozyskać odcinki i udostępnić, żeby dzieci mogły sobie pooglądać wartościowe bajki ;)

ocenił(a) serial na 7
Gosiawszystkowie

Ale ja mam ograniczony dostęp do internetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones