PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36349}

Kasia i Tomek

6,7 53 554
oceny
6,7 10 1 53554
7,0 11
ocen krytyków
Kasia i Tomek
powrót do forum serialu Kasia i Tomek

Serial

ocenił(a) serial na 10

Czy wie ktoś gdzie można obejrzeć online ? Szukałem i nic nie znalazłem

ocenił(a) serial na 7
mr_destroyer

on line ciężko, musisz szukac na gryzoniach i innych takich. Ja mam większość odcinków jakbys chciał

ocenił(a) serial na 10
aerosplain

to odezwij się na maila

ocenił(a) serial na 7
mr_destroyer

aerosplain@wp.pl pisz

aerosplain

A mnie też mógłbyś przesłać odcinki? Bo player tvn-u byl jedynym miejscem gdzie byly odcinki online, teraz nie ma juz nigdzie.

ocenił(a) serial na 7
Frida_filmaniak

jasne :) napisz do mnie maila :)

aerosplain

Dzięki wielkie:) Napisałam na tego maila, którego podałeś wyżej.

ocenił(a) serial na 10
aerosplain

Czy ja też mogłabym prosić o odcinki? Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
santanashadow

możemy zrobic tak, że każdy kto będzie chciał ten serial napisze od razu do mnie maila zamiast pytać tutaj? ;P

ocenił(a) serial na 10
Frida_filmaniak

W sumie ciekawe czemu usunęli serial z tvn playera, przecież to ich produkcja.

andre_

Napisałam maila do nich jakiś czas temu bo chciałam wiedzieć właśnie dlaczego usunęli i mi odpisali, że "nie mają praw licencyjnych do serialu Kasia i Tomek".

ocenił(a) serial na 10
Frida_filmaniak

Być może prawa były tylko na jakiś czas i teraz np. producent sprzedał je gdzie indziej.
Parę miesięcy temu serial pokazywany był w Pulsie albo w Pulsie2, wcześnie rano, coś około 6.

ocenił(a) serial na 10
Frida_filmaniak

Serial wrócił na player.pl :)

andre_

Serial Kasia i Tomek jest adaptacją kanadyjskiego serialu. Skończyła im się licencja, dlatego serial zniknął. Podobno pracują nad jej przedłużeniem, ale nie wiadomo jak to się zakończy.

ocenił(a) serial na 10
tupac1991

Od pewnego czasu leci na Comedy Central Family.
Jedyny minus tej emisji to reklamy wstawione nie pomiędzy scenki, tak jak było zwykle na TVN, a po prostu ni z gruszki ni z pietruszki w środek akcji.
Ale zawsze można nagrać i na spokojnie obejrzeć już bez reklam :)

ocenił(a) serial na 10
andre_

Obejrzałem parę odcinków, mimo tych wkurzających reklam.

Ale gorzej że końcówki niektórych scen w ogóle zostały wycięte. Nie rozumiem tego.

ocenił(a) serial na 10
andre_

Za późno na edycję.
Końcówki zostały wycięte przez reklamę znanej firmy farmaceutycznej która "zaprosiła na program", co oczywiście ma miejsce poza standardowym blokiem reklam.
I tego nie rozumiem podwójnie. Trzeba wyciąć fragment sceny żeby taką wstawkę zmieścić? Nie ma fachowców w tej tv?

ocenił(a) serial na 10
andre_

Kontynuując temat - oprócz wstawek reklamowych również końcówki odcinków są wycinane przez wejście kolejnego serialu, np. w sobotę "Niani".
Nic z tego nie rozumiem.
Napisałem do CC w tej sprawie, odpisali żebym sprecyzował kiedy to było. Sprecyzowałem i ... zapadła cisza.

aerosplain

Weź to wrzuc na torrenty :P

ocenił(a) serial na 7
cyanider

Ja ten serial mam z torrentów :) piszą do mnie Ci którzy nie mogą/nie chce im sie go tam szukać (z tego wnioskuję, innych powodów znaleźć nie potrafię).

ocenił(a) serial na 8
aerosplain

Hej. Wiem, że trochę czasu już minęło, ale może masz jeszcze te odcinki? Pozdrowienia :)

ocenił(a) serial na 7
CatBlack

jasne :) napisz do mnie maila, adres masz powyżej, przekażę Ci resztę informacji :)

aerosplain

ludzie! zatoka, kopniak a wy dalej nie potraficie czegos znaleźć :D ?
edytka mówi, ze rzeczywiscie tam nie ma. wooooah. aero @

ocenił(a) serial na 7
amanseo

no jak widać nie każdemu jest dane :P a ja jak mam to udostępnię, nic mnie to nie kosztuje

mr_destroyer

hej
od pewnego czasu tu jest po kolei leci :)
http://weeb.tv/online/serial_5

ocenił(a) serial na 10
mr_destroyer

Przypadkiem dowiedziałem się że serial wrócił na player.pl.
I rzeczywiście, znów jest :)

użytkownik usunięty
mr_destroyer

tvn player

ocenił(a) serial na 10

Aktualnie dalej na playerze, właśnie skończyłam 76 odcinek

ocenił(a) serial na 7
mr_destroyer

Jak coś jest na VOD.pl jakby ktoś szukał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones