Katastrofy w przestworzach
powrót do forum 13 sezonu

Sezon 13.

ocenił(a) serial na 10

Już jest rozpiska. Nat Geo styczeń 2014:
Tragedia na rzece Potomak: 13.01
Katastrofa w Queens: 20.01
Między słowami: 27.01 (ten Crossair od telefonu komórkowego i problemu zdrowotnego załogi).

użytkownik usunięty
Sir_KriS800

Skąd masz takie info? To w Polsce nie będzie w takiej kolejności jak w Brytani? Bo tam niby
premiera byla 2 dni temu i zacząło się od Britain's Worst Air Crash

ocenił(a) serial na 10

Wiem, widziałem zapowiedź z brytyjskiej tv w internecie i spojrzałem na Naszą polską stronę Katastrof i tam były wypisane na styczeń 3 odcinki. I co z tego że nie w kolejności? Przecież serial jest z Kanady a nie WB więc nie musimy iść ich torem. Zresztą sezon 12 też nie był puszczany zgodnie z numeracją. Mi to nie przeszkadza.

ocenił(a) serial na 10
Sir_KriS800

Kolejne:
Lot śmierci: 03.02
Pułapka prędkości: 10.02
W samym środku burzy: 17.02
Masakra nad Morzem Śródziemnym: 24.02

użytkownik usunięty
Sir_KriS800

no to nie ma znaczenia, ale napaliłem się na ten pierwszy odcinek, bo trochę czytałem o tej katastrofie i całkiem ciekawie się zapowiada. Ciekawe jest to, że kilka dni temu napisałem do polskiego Nat Geo kiedy u nas premiera to mi dzisiaj odpisali, że jeszcze nie wiadomo :) dziex za info

ocenił(a) serial na 10

Jak interesuje Ciebie ten lot AirFlorida 90 to warto obejrzeć też: "Tuż przed tragedią: Katastrofa lotnicza w Waszyngtonie.".

użytkownik usunięty
Sir_KriS800

O Potomaku to już obejrzałem. Chodziło mi o 1 odc. nowej serii, który puścili w Angli. http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lotu_British_European_Airways_548 ciekawa historia, ale jak nie chcesz spojleru to nie wchodź w link.

ocenił(a) serial na 10

Już jak na Wiki pojawiły się propozycje katastrof do poszczególnych odcinków to przeczytałem wszystko. Mi tam spoilery w takich programach nie przeszkadzają, co więcej kuszą by zobaczyć jak oni to przedstawili. A ja czekam najbardziej za: Crossair 498>NOAA42 Hurricane Hunter>XL Airways Germany 888T.

ocenił(a) serial na 10
Sir_KriS800

13 sezon. W końcu. Ale dopiero w styczniu :( Szkoda, ale jestem cierpliwy więc poczekam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones