PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750328}

Kaznodzieja

Preacher
7,3 12 001
ocen
7,3 10 1 12001
Kaznodzieja
powrót do forum serialu Kaznodzieja

Nie wiem czy w serialu pojawi się ta postać, natomiast jeżeli tak, to bez charakteryzacji może go grać Danny Trejo

PekkaPajkonen

Niby tak, ale Danny to Meksykaniec. A tamten rewolwerowiec był białym blondynem. Ciekawe czy ta historia w ogóle się pojawi (a zdecydowanie powinna!).

Krytykant

W pierwszych minutach serialu postać świętego, widać na etykiecie od Whisky, którą popija Jesse.

ocenił(a) serial na 2
Krytykant

Z Tulip zrobili czarnulkę, każda postać ma inną osobowość.... równie dobrze mogli ze "świętego" zrobić meksykanina. Miało by to więcej sensu niż wszystkie serialowe zmiany.

ocenił(a) serial na 7
Krytykant

Tulip też nie była czarna xD

ocenił(a) serial na 3
PekkaPajkonen

zart? przeciez bez swietego ta historia nie ma w ogole sensu. xD ktos ogladal pierwszy odcinek? wielkie gowno jak sie spodziewalem, czy gowno troche mniejsze?

ocenił(a) serial na 7
PekkaPajkonen

Pojawił się w 2 odcinku na początku

PekkaPajkonen

Hahaha, też bym chciał żeby on zagrał świętego :D jest idealny :D

ocenił(a) serial na 1
PekkaPajkonen

oby nie, jedyne kogo potrafi grać Danny Trejo to Danny Trejo

ocenił(a) serial na 5
bobrolak

Już kto inny gra Świętego ;]

ocenił(a) serial na 5
PekkaPajkonen

Pojawił się po raz drugi i jest idiotą. Co za idiotycznie napisany origin...

ocenił(a) serial na 9
Roy_v_beck

To może opiszesz jaką to epicką genezę święty ma w komiksie..?? jestem ciekaw jako osoba niezaznajomiona z dziełem :)

mordarg

Święty od morderców był bezwzględnym sku$#%nem za życia. Tam gdzie się pojawiał, zostawiał po sobie śmierć i pożogę. Aż poznał delikatną, niewinną kobietę która zmieniła jego życie. Od tamtej pory porzucił ściezki zła i stał się mężem i ojcem. Pewnego razu wybrał się do Ratwater po leki dla żony i córki, ale trafił na śnieżycę, która opóźniła jego wyjazd. Pozostając w miasteczku wdał się w zwadę z McGraddym i jego bandą, których ośmieszył przed wyruszeniem w dalszą drogę. Gdy powrócił do domu, zastał trupy żony i córki. Obwiniając McGraddego, udał się z powrotem do miasteczka żeby się na nich zemścić, za opóźnenie wyjazdu. Tam zginął z ręki McGraddego i dostał się do piekła. Tam jego nienawiśc zgasiła ognie. Bo zamiast serca miał lód. Szatan będąc znudzonym odbieraniem dusz, zaproponował mu powrót na ziemię w postaci Świętego Od Morderców. Swój miecz przekuł w dwa colty które nigdy nie chybią celu i każdy strzał z nich oddany będzie śmiertelny. Swięty opuszczając piekło, strzelił diabłu w łeb i sterroryzował szatana. I udał się na powierzchnię po swoją zemstę. Zabił McGraddego i jego bandę, ale zabił też wszystkich mieszkańców Ratwater, zabił kobiety, zabił błagajace o litość dzieci czym skazał się na wieczne potępienie. Od tej pory to on prowadził dusze tych co zginęli od kul i noży.

Później w komiksie, dowiedział się od pojamnego przez Graal anioła, ze to bóg sprowadził te zamieć, udaremniając ratunek żony i córki.

Nie wiem jak jest przedstawiony święty w tym gównie jakim jest serial, ale w komiksie to tragiczna postać która jest przepełniona tylko i wyłącznie nienawiścią. Ktoś kto miał szansę, ale ją stracił, wybierając ścieżkę zadawania bólu i cieprienia, pozwalając tej dzikiej naturze bestii zawładnąć sobą kompletnie. Był blisko odkupienia, ale miłosciwy bóg na to nie pozwolił.

Tak po krótce.

ocenił(a) serial na 7
meshuggah

Jestem w połowie drugiego sezonu, gdzie Święty , zwany tu raczej Kowbojem się pojawił i jestem pod mega wrażeniem tego, jak opisałeś ta postać w komiksie.
Fascynująca! W serialu oczywiście po łebkach..

ocenił(a) serial na 9
kasiusia88

Wszystko praktycznie co opisał było w serialu, oprócz zabójstwa diabła, komiksu nie czytałem, ale serial moim zdaniem jest świetna jak i postać samego diabła.

WujekChu1ek

Wygląda na to, że w serialu przedstawili to praktycznie tak samo jak w powyższym opisie, więc nie jest tak źle ;)

ocenił(a) serial na 9
Ra_bar_bar

Owszem, i czarna Tulip moim zdaniem świetnie się wpasowała!!
Ps. Czekam na kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 8
meshuggah

Dokładnie tak przedstawiono go w serialu.^^ Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 1
meshuggah

Nie McGreddy noobie tylko Gumbo McCready

ocenił(a) serial na 8
PekkaPajkonen

Tak, na razie pojawił się na chwilę, ale w 2 sezonie będzie go więcej. Gra go aktor znany m. in. z Hobbita i serialu Outlander http://www.filmweb.pl/person/Graham+McTavish-52149. :)

ocenił(a) serial na 10
PekkaPajkonen

A Tulip w komiksie to biała blondynka...Prze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones