PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750328}

Kaznodzieja

Preacher
7,3 12 009
ocen
7,3 10 1 12009
Kaznodzieja
powrót do forum serialu Kaznodzieja

Jak chodzi o komiks to zapoznałem się aby z jego kreską, jak wyglądają oryginalnie narysowane postacie czytając kilka stron wyrwanych z kontekstu na internecie także wiedzy na jego nie mam praktycznie żadnej, ale sam serial wypadł lepiej niż się spodziewałem, każdy dobrze odegrał swoją rolą chociaż moi faworyci to Joseph Gilgun w roli wampira Cassidy'ego i Pipp Torrens jako Herr Starr, dupogęby też potrafił czasami rozwalić, Tulip i Kaznodzieja też zagrali najlepiej jak potrafili i nie bez kozery dostali te role. Dziwi mnie trochę, że oglądalność spadła po drugim sezonie przez co cały serial musieli zamknąć w cztery, bo gdyby było ich więcej to pewnie adaptacja byłaby bardziej rozbudowana i fani komiksu może by tak strasznie nie marudzili. ale w sumie tak jest ze wszystkim, tak było też np. Z Wiedźminem albo It także nie mam z tym problemu. Serial ciekawy i nieco inny niż wszystkie inne fantasy chociaż spotkałem się z opiniami, że obraża niektórych uczucia religijne, ale znowuż podobnie było też w przypadku m in. Lucyfera albo Nie z tego świata, tak czy siak polecam a poszczególne sezony oceniłbym na
1 - 8/10
2- 7/10
3 - 8/10
4 - bardzo solidne 6/10 bo widać, że mieli musieli upchnąć i ukrócić końcowy materiał tylko w jeden sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones