PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111440}

Kiedy będziesz moją

Cuando seas mía
7,9 148
ocen
7,9 10 1 148
Kiedy będziesz moją
powrót do forum serialu Kiedy będziesz moją

Kiedy umiera Lorenzo Sanchez Zambrano właściciel wielkiej hacjendy, plantacji kawy Casablanka i konsorcjum w stolicy Meksyk, Elcafetalero jego wnuk przebywający w Londynie gdzie studiuje,przyjeżdza na pogrzeb.Jest październik, okres zbioru kawy.W tym czsie na plantacjii przebywa bardzo dużo robotników którzy są wynajmowani do zbierania kawy.Jest też Paloma i jej matka Soledad,które przyjeżdzają tu co roku do zbioru kawy.Zawsze zamieszkują w małym domku który mieści się na posiadłości hacjendy.Matka Palomy bardzo przeżywa śmierć Don Lorenza.Ten człowiek bardzo jej pomógł.Soledad ma jeszcze jedną pasję, oglądać seriale.A że nie mają swojego telewizora zawsze z córką przychodzi do domu państwa na hacjendzie i ukradkiem, nie przeszkadzając nikomu oglądają telenowele.Przez nieuwagę Paloma stąca wazon z kwiatami i robi się wielki rumor.Diego zauważa młodą i piękną dziewczynę.Kiedy na drugi dzień przychodzi do domku i przynosi kobietom mały telewizor, żeby mogły oglądać swoje telenowele, widzi dziewczynę już z bliska.Paloma robi na nim wielkie wrażenie.Zakochuje się w niej od pierwszego spojrzenia.Dotychczas nie czuł nic do żadnej kobiety.
Zaczynają się spotykać ze sobą.Przychodzi wielka miłość.Diego uczy Palomę różnych rzeczy.Mówi jej gdzie jest Londyn i co to jest Europa.Mówi jej też że ją bardzo kocha, i jest pierwszą kobietą którą tak bardzo pokochał.Przyżeka jej że za rok w październiku się tu spotkają, i jeśli ich miłość przetrwa próbę czasu, pobiorą się.Diego z ciężkim sercem wyjeżdza do Londynu.Wróci tu za rok by już wtedy zostać z Palomą na zawsze.......

ocenił(a) serial na 10
serial

Diego zrywa się skoro świt. Słyszy Palomę śpiewającą piosenkę, ich piosenkę. W pośpiechu bez śniadania wychodzi na plantację.Obserwuje cały czas pracującą Palomę. Szuka okazji aby porozmawiać z Soledad.Kobieta nie chce wspominać o tym wszystkim.
Diego nalega-Mimo to jestem ciekaw. Wiem że Paloma zgodziła się się wyjechać do Europy i pracować jako.....prostytutka.Interesuj e mnie dlaczego to zrobiła. Niech mi pani mi wyjaśni dlaczego jej na to pozwoliła.
Sprowokowana Soledad, mimo zakazu opowiada co było powodem wyjazdu Palomy do Europy.- Wróciłem do hacjendy dotrzymać danego słowa.Nie ponoszę za to winy że pani córka postanowiła się sprzedać..........Gdyby czekała w hacjendzie dziś bylibyśmy małżeństwem.
-Chciała pana odnależć i podzielić się wiadomością......że spodziewa się........pańskiego dziecka.
Diego zaniemówił. Ta wiadomość zwaliła go z nóg.
Neznajoma opowiada Berenice że jej mąż w tamtym roku uganiał się za jedną robotnicą.
Diego chce wysłuchać wszystkiego do końca. Dowiaduje się o fotografie który oszukał Palomę. O tym jak dziewczyna długo przygotowywała się do tej podróży. Dowiaduje się też jak straciła dziecko.Samotność i rozgoryczenie wpędziły ją w chorobę i.....staciła dziecko.Diego zaczyna płakać. Chwilę potem zrywa się i wybiega z chatki.
Berenice wraca z zakupów.Szuka męża po całej hacjendzie.Tymczasem Diego biegnie na plantację gdzie pracuje Paloma.Dochodzi między nimi do strasznej awantury.Paloma przedstawia swoje racje, Diego swoje.Awanturę tą przerywa przyjście Berenice.Paloma odchodzi a Diego nie może dopuścić do tego żeby Berenice dowiedziała się o czym kolwiek.
Diego mówi do przyjaciela że nie może wrócić do Palomy . Zniszczył jej życie i jedyne co może teraz zrobić to spróbować jej pomóc.
Berenice robi uroczystą kolację dla męża.
Soledad jest przekonana że Diego też bardzo cierpi.Paloma chce jak najszybciej wyjechać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones