PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563939}

Kiedy się zakocham

Cuando me enamoro
7,7 1 406
ocen
7,7 10 1 1406
Kiedy się zakocham
powrót do forum serialu Kiedy się zakocham

Czy ktoś wie jaki serial będzie następny?

ocenił(a) serial na 10
centina08

Powtorka Otchlani namietnosci :)

dropsik417

szkoda, bo tą telenowelę już oglądałam

ocenił(a) serial na 10
centina08

Tez ja widzialam. Ale mozna sie bylo spodziewac, ze po "Kiedy sie zakocham" (ktora juz leciala), pojdzie kolejna powtorkowa. "Triumf milosci" juz byl, "Kiedy sie zakocham" wlasnie sie konczy, "Ukryta milosc" rowiniez. Wiec pozostala tylko "Otchlan namietnosci", po ktorej (po wakacyjnej przerwie) puscili "Nieposkromiona milosc" ...
Ostatnio w ogole nastala moda na powtorki. "Zbuntowany aniol", teraz "Jestes moim zyciem" ....
wolala bym cos nowego :)

ocenił(a) serial na 9
dropsik417

Na jakim kanale leci ,,Jestes moim zyciem" ?

ocenił(a) serial na 10
jus1122

Startuje (jak dobrze pamiętam) 17 marca na POLSAT ROMANS :)

dropsik417

Muszą to dziadostwo powtarzać?! ;x
Wolałabym coś innego ;x
Otchłań była kiepska ;x

ocenił(a) serial na 10
Lenkaaa_93

Mi się nawet podobała (o ile mowa o Otchłani), też wolała bym coś innego, ale pewnie są osoby, które mają okazje zobaczyć ją po raz pierwszy. Ja tak właśnie oglądałam powtórke Kiedy się zakocham. I bardzo ciesze się, że puścili ją ponownie, bo telka rewelacyjna :)

dropsik417

Jak dla mnie 'Kiedy się zakocham' mogliby puszczać na okrągło, bo jest świetna xD
'Otchłań namiętności' natomiast mnie irytowała... Ciągłe kłamstwa Carminy i to, że jej wszyscy wierzą ;/

ocenił(a) serial na 10
Lenkaaa_93

W sumie chyba nie ma telenoweli, która by mnie ani troche nie irytowała :)

dropsik417

Jak dla mnie chyba też, ale 'ON' była wyjątkowo irytująca ;x ;p

ocenił(a) serial na 10
Lenkaaa_93

Mnie ADP też się podobało, ale nie wciągnęła mnie tak jak CME. Powtórkę CME obejrzałam w całości, ADP tylko jak mam czas to zerknę.

Carmina fuu, pomarańczowy ryjek, strasznie wkurzająca. Mogli inaczej skonstruować jej postać. W niektórych momentach to ona sprawiała wrażenie głównej bohaterki.

dropsik417

A kiedy zaczynaja?

ocenił(a) serial na 10
ciastko.

Za chwile na tv6, powtórka jutro na tv4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones