PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839229}

Kierunek: Noc

Into the Night
6,5 19 930
ocen
6,5 10 1 19930
5,9 14
ocen krytyków
Kierunek: Noc
powrót do forum serialu Kierunek: Noc
ocenił(a) serial na 7
Olipatka

Miłe zaskoczenie jak zobaczyłam B.Szyca. Serial całkiem fajny .

ocenił(a) serial na 7
Askol

Za Szyca dałbym pół oceny wyżej ale się nie da więc zostaje 6.
Ale drugie pół mogę dać za piosenkę Dawida Podsiadło w drugim odcinku.. a niech mają 7 :D

ocenił(a) serial na 8
Olipatka

Ja też czekam. I muszę przyznać, że serial przyjemnie mnie zaskoczył

dominikah1_filmweb

gdzie niby zobaczyłaś Szyca ? - W kierunek - noc ? chyba ci się śnił w nocy

12345678q

Ost odcinek w bunkrze ku%wa..

ocenił(a) serial na 7
12345678q

Nawet w napisach końcowych się pojawiło jego nazwisko

ocenił(a) serial na 7
12345678q

Kolega się spiął, a tu cóż niesłusznie XD

ocenił(a) serial na 6
Olipatka

Ale taki spoiler dawac. Wstyd

ocenił(a) serial na 8
boowkens1

Dokładnie! A tak czekałem co to za "niespodzianka z Polski" się tam czai ☹️
Wstyd!

ocenił(a) serial na 6
Olipatka

Myślałem że to jakiś podobny typ. Widać Belgowie słyną nie tylko z cykorii, ale nieźli z nich żartownisie. Trafili z patentem na rozbawienie Polaków.

Olipatka

Cieszmy się, że nie Tomasz Karolak

ocenił(a) serial na 5
barranek

Lepiej nie zapeszac hehe

barranek

Jak się na planie znajdzie jakaś lodówka, to na pewno z niej Ibisz wyskoczy.

ocenił(a) serial na 8
Pete

tak, młodość, wieczna młodość :)

Olipatka

Jak będzie drugi sezon, to zrobią z tego shitowe "Oszukać przeznaczenie"

ocenił(a) serial na 8
Olipatka

Bardzo nieładnie taki spojler zrobić!

ocenił(a) serial na 8
slaaneesh

O kurcze przepraszam xd

ocenił(a) serial na 8
Olipatka

Także czekam na 2 sezon, i przydałoby się więcej odcinków....

Olipatka

Serial mnie wciągnął, ale jak pomyślę o oglądaniu Szyca w 2 sezonie, to mi się odechciewa :/
Na pewno jest masa świetnych aktorów, którzy nie występują w niemalże każdej polskiej produkcji, a tego jeszcze wepchnęli do belgijskiej .__. Nie, nie, nie!

xshizurux

Polajkowalabym ci ten wpis gdyby byla taka opcja. Rowniez uwazam ze Szyc to najwieksza porazka polskiego kina.

ocenił(a) serial na 8
Olipatka

najważniejsze, że się Dawid załapał;D

Olipatka

dobijające że zauważyliście wszyscy Szyca w 10 minutach ostatniego odcinka a nikt nie pisze o fajnej grze Ksawerego Szlenkiera przez wszystkie odcinki... no poprostu śmieszna sytuacja.

ocenił(a) serial na 8
przemo_7792

to samo pomyślałem. Czy nikt wcześniej nie zauważył tyh polskich przekleństw:) ?

ocenił(a) serial na 5
Olipatka

Serial średnio mi się podobał, taki dokładnie zimno-ciepły. Zainteresował mnie motyw ciągłej ucieczki przed zagrożeniem, z którym spotkałem się już w książce "Odwrócony świat" Christophera Priesta.

Natomiast odstręczyli mnie bohaterowie filmu, z których żaden nie dał się polubić. Gdyby osądzać po tych ludziach cały gatunek to nie ma na świecie ani jednego człowieka, któremu warto by zaufać. Poza dziećmi, i to jedno by się zgadzało jeśli chodzi o życie vs film. Ale rozumiem, że jakoś trzeba było ubarwić serial, bo inaczej nic by się nie działo co nie zmienia faktu, że praktycznie nikogo nie polubiłem.

A Szyc z tą swoją cwaniacką manierą na końcu spowodował, że ochota na 2 sezon całkowicie mi przeszła :).

Ostatecznie serial dokładnie neutralny w moim przypadku. Można obejrzeć dla zabicia czasu, ale raz i nie warto wracać.

ocenił(a) serial na 10
JFR

nie ma jak typowa polska zazdrosc i zawisc ze polski aktor zagrał gdzies w innym kraju zagranicznym

ocenił(a) serial na 5
Marko81

Twój wniosek o zazdrości i zawiści wysnuty z mojej wypowiedzi jest tak idiotyczny, że aż szkoda tłumaczyć.

Szyc jest po prostu kiepskim aktorem. Najzwyczajniej w świecie.

ocenił(a) serial na 7
Olipatka

A czemu zakłądacie że będzie drugi sezon skoro jest mowa o tym że to jest miniserial ??

mordarg

Wydaje mi się,że prawdopodobnie będzie drugi sezon, ponieważ zostało dużo niewiadomych. Na koniec,bohater grany przez Szyca powiedział też,że nasi bohaterowie muszą w czymś pomóc.

ocenił(a) serial na 5
mordarg

Można się tego spodziewać z racji tego, iż serial został oznaczony jako "returning series" na portalu next-episode.net.

ocenił(a) serial na 4
Olipatka

Podobno w 2 sezonie akcja ma miejsce w lokalu Zatoka Sztuki, ma występować tez Wojewódzki.

ocenił(a) serial na 3
Olipatka

Zawiedziony jestem, wolał bym Karolaka.

ocenił(a) serial na 3
Olipatka

Nic dziwnego, do takiego gniota to nawet on da radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones