PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747265}

Kim jesteś: Szkoła 2015

Hoo-ah-yu - hag-gyo 2015
7,5 671
ocen
7,5 10 1 671
Kim jesteś: Szkoła 2015
powrót do forum serialu Kim jesteś: Szkoła 2015

Top drama?!

ocenił(a) serial na 10

Zdecydowanie jak dla mnie i myślę innych ta drama zasługuje na jedno z najlepszych miejsc w jakim kolwiek TOP.
Cały serial trzyma w napięciu , a muzyka wprowadza w odpowiedzi nastrój.
Drama nie tylko opowiada o ciężkim losie bliźniaczek , ale również o trudach przez jakie muszą przechodzić ich przyjaciele.
Pod sam koniec , zaskok niesamowity bo drama jakby obraca się klimatem o 180 stopni , niestety jest coś co mnie rozczarowywuje , jednak nie skłania do tego by zaniżyć jej ocenę.
Bo jedynym błędem tej dramy moim zdaniem jest wybór przez główną bohaterkę , miłosny wybór.
Ale tak jak pisałam wyżej , 10/10 i nic tego nie zmieni ;)
Pozdrawiam fanów.

ocenił(a) serial na 8
jestemsobajestemotaku

Całkowicie się z tobą zgadzam, okrutna dziewczyna ;/, jak mogła nie zakochać się w tak fajnym chłopaku jak Tae Kwang, mogła mu zaufać, cały czas był po jej stronie, rozśmieszał ją, a ona wybrała najlepszego przyjaciela siostry, z którym chemia była taka wymuszona i który przez pół serialu chodził obrażony ;(

ocenił(a) serial na 10
AnitaBlake

Nie rozumiem tego po prostu, jak ona tak mogła. Second Lead Syndrome okropny.

ocenił(a) serial na 7
jestemsobajestemotaku

Ja z kolei jestem megazadowolona z zakończenia:)W moim odczuciu z Tae Kwangiem łączyła ją czysta przyjaźń..on pomógł jej przetrwać w nowym świecie a ona zapełniła jego samotny świat. Natomiast z atletą od samego początku zaiskrzyło tylko trochę czasu minęło zanim oboje zdali sobie sprawę co się dzieje i musieli to zaakceptować.
Co osoba to inne wrażenia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones