PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687948}

A Town Where You Live

Kimi no Iru Machi
6,7 217
ocen
6,7 10 1 217
Kimi no Iru Machi
powrót do forum serialu Kimi no Iru Machi

Kilka słów.

ocenił(a) serial na 9

Po pierwsze Romans 1 klasa, super rozwinięcie. Po drugie kreska + muzyka bardzo dobre. Po za
tym anime dałbym na dychala, gdyby nie jedno "ale", ale to każdy sam zdecyduje. Miałem cichą
nadzieję, ale jednak nie... Mi taki scenariusz ciut się nie podobał, ale anime godne uwagi z pozycji
Romansu. Ja aczkolwiek polecam. Może pierwsze odcinki takie sobie, ale teraz po całości
stwierdzam, nie żałuję. 9/10

ocenił(a) serial na 8
biro85

Kreska tak, śliczna jest ... ale z animacją już gorzej...
Ja dziś całą noc zarwałem, bo nie potrafiłem się oderwać od tego, a zdarza mi się to raczej nie często (ostatnio chyba przy Elfen Lied). W końcu główny bohater nie jest skończonym idiotą, jak to często bywa...
Zastanawiam się nad 8 i 9, zakończenie nie do końca mi pasowało, ale jako całość jest świetne. Kolejne anime z niską oceną na FW. Od dziś nawet nie patrzę w tym kierunku (na ocenę).

rascal0pl

jak się to skończyło? czytałam całą mangę więc myślę że może po tym jak Kazama umarł i oni do siebie wrócili po jakimś czasie, nie wiem czy warto oglądać bo manga mi się podobała, ale 12 odcinków to zdecydowanie za mało ;)

ocenił(a) serial na 8
Nikola19

Warto obejrzeć, aczkolwiek kilka rzeczy zostało zmienionych, a te 12 odcinków to obejmuje rozdziały... od ~60 ~ 140, czyli generalnie lipa. Na dobrą adaptację tej mangi trzeba by było co najmniej jednej serii 24 i jednej 12 odcinków. No ale cóż. Ja przeczytałem kilka dni temu mangę w oryginale i trochę się rozpisałem:
https://rascal.pl/anime-manga-japonia/kimi-no-iru-machi-2008-recenzja-mangi/

Tak na przyszłość jakby ktoś to czytał - najpierw bierzcie się za mangę (polecam przeczytanie mojego wpisu), dopiero później ewentualnie serię TV. Stracicie bardzo wiele bez czytania i nie poznacie prawdziwego zakończenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones