PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637244}
6,6 30
ocen
6,6 10 1 30
Kimi no Kioku wo Boku ni Kudasai
powrót do forum serialu Kimi no Kioku wo Boku ni Kudasai

historia

ocenił(a) serial na 8

historia naprawdę ciekawa, o miłości, życiu, trochę o zanikach pamięci...
z tym bym nie przesadzała...

kajeczka777

Nie wiesz gdzie mógłbym to obejrzeć? I czy są do tego napisy pl?

ocenił(a) serial na 8
Damar3478

Oczywiście, że są napisy... poszukaj na stronie z fansubami... albo wypisz angielski tytuł filmu..., albo szukaj grafiką, jest online do obejrzenia... albo przez.... chomiczka.... trochę możliwości jest...
Osobiście bardzo mi się spodobała kino i produkcje dramowe - koreańskie, z początku też miałam problemy, ale się potem zalogowałam na Bace... potem to już mi dużo ułatwiło...
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) serial na 8
Damar3478

serial, choć właściwie ja znalazłam wersję "połączoną" w film znany jest pod angielskim tytułem, moim zdaniem wtedy łatwiej znaleźć...
Pygmalions Love(2010) fakt, że produkcji japońskiej, ale główni aktorzy, to Koreańczycy...
Może to pomoże znaleźć polską wersję...

kajeczka777

Właśnie znalazłem tą wersję połączoną. Ostatnio oglądałem Akai Ito i chciałem zobaczyc grę Nao Minamusawy z koreańczykami właśnie :)
Wielkie dzięki za pomoc :)

kajeczka777

Bardzo dobrze pokazany dramatyzm i bezradność Hyung Joon-a i Ki Young-a. Ciekawie też wyglądały relacje Japońsko-Koreańskie, nie wiedziałem że Nao umie coś po koreańsku:) Super mi się go oglądało! Hej kajeczka777 może polecisz mi jeszcze jakieś filmy z Nao? ;)


ocenił(a) serial na 8
Damar3478

Trudno mi cokolwiek powiedzieć o Nao, bo wiesz, ja to bardziej kinem koreańskim się interesuję ostatnio... i film obejrzałam ze względu na ciekawą fabułę (wiesz, te zaniki pamięci) oraz jednego z moich ulubionych aktorów koreańskich Kim Jae Wook'a.
Ale jak chcesz coś z Nao Minamisawą, to poszukaj sobie na Asian wiki... tam są tytuły po angielsku, jak dla mnie łatwiej szukać, niż latynizacją... po za tym warto się zalogować na Bace, o czym wcześniej wspomniałam, mają tam osobny dział japoński, więc może coś znajdziesz... pozdrawiam:) powodzienia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones