PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 450
ocen
2,8 10 1 35450
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Scenarzyści powinni kiedyś w piękny i epicki sposób zamknąć sagę familii Lubiczów.
Zakończenie nie może zostawić jakichkolwiek niedomówień czy furtki dla ewentualnej
kontynuacji. Proponuję dość kontrowersyjny politycznie motyw kazachski. Pani Stanisława
postanawia przed śmiercią pokazać wszystkim bohaterom swoje rodzinne strony w
Kazachstanie. By zrealizować jej marzenie Lubiczowie wynajmują w promocji wysłużony
samolot kazachskich linii lotniczych. Ponieważ boją się problemów żołądkowych Monika
organizuje na podróż katering z Rosso. W samolocie rezolutna Stasia postanawia
poczęstować tymi smakołykami pilotów. Niestety podczas miłej biesiady wylewa termos z
gorącym czajem na ręce pilota i ten traci panowanie nad maszyną.

Myślę, że to godne i humanitarne zakończenie tej produkcji.

ocenił(a) serial na 1
kaleenee

Zapomniałaś o Felim, którzy ich wszystkich pochowana :I Także furtka pozostanie.

ocenił(a) serial na 3
xKocimietka

Spin-off o Felim byłby hitem. "Feli Wesoły Grabarz", ileż tu nawiązań kulturowych ;)

Awdar

laudator qrwa !

ocenił(a) serial na 4
kaleenee

Następny meteoryt przydzwoni w Sadybę i to będzie The End ;)

andre_

Jak dla mnie pod koniec tata Jacek powinien ożenić się z tatą Piotrkiem- dzieci potrzebują pełnej rodziny.

ocenił(a) serial na 2
Hitek

To się nigdy nie skończy, będzie trwało, jak Moda na sukces.

Bogdan4674

Dokładnie. Miałam to samo napisać. Szybciej my zdechniemy aniżeli Klan sie skonczy:p

Hitek

zgadzam się z tym, ze dzieci potrzebują pełnej rodziny więc Jacuś powinien w końcu wyznać Piotrusiowi to co ukrywa od niepamiętnych czasów---wielkie love! i urządzić wielkie weselisko u Eli na chacie! oh ale sie wzruszyłam......

SzczolekMay

A Doktor Lubicz umrze na wątrobę lub zatrucie alkoholowe.

kaleenee

Wszyscy bohaterowie spotkają się na przyjęciu na Sadybie i cały dom wraz z nimi wyleci w powietrze, bo pomysłowy Norbercik podłożył bombę

ocenił(a) serial na 10
Vanessa100

Dobre :D

kaleenee

Zakończenie okazało się do pewnego stopnia profetyczne, biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia i nazwisko pilota

ocenił(a) serial na 3
kaleenee

;>

W Niemczech ono się kojarzy głównie z tym facetem:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ernst_Lubitsch

Awdar

swoją drogą nieodżałowana Krystyna też zmarła w samolocie.

kaleenee

Ja liczę na wątek masturbacji przed zakonczeniem.

ocenił(a) serial na 3
WielkiSzu

A kto się ma masturbować?

MarinaSamira

Nie wiem, ktokolwiek, może Jerzy? :) Chętnie zobaczyłbym Bożenkę, Kamilę i ciocię Basię :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones