PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 452
oceny
2,8 10 1 35452
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Klan po wakacjach

ocenił(a) serial na 10

Do pierwszego odcinka zostały już tylko niecałe 2 tygodnie. Myślę, że większość z nas już zaciera ręce na nowe odcinki, mam nadzieję, że wszyscy którzy komentowali, wraz z rozpoczęciem nowej serii powrócą.

Piszcze jak wyobrażacie sobie pierwsze odcinki Klanu po wakacjach. Może być z jajami ale może też być na poważnie :D.

Ja myślę, że na pewno pierwsza scena będzie miała miejsce na Truskawieckiej. Ciekawi mnie najbardziej w jakim świetle pokażą Pawła bo od śmierci Krystyny miną już prawie 3 miesiące. Czy będzie jeszcze kompletnie pogrążony w żałobie i pił koniaki litrami czy raczej po tym czasie przejdzie do życia codziennego. Myślę, że jeśli sprawdzi się ta pierwsza opcja to Wiga będzie miała spore pole do popisu, no bo ktoś będzie musiał biednego Pawełka pocieszyć.

ocenił(a) serial na 6
lach

Pierwsza scena: Paweł stoi nad grobem Krystyny z różą i prowadzi monolog wewnętrzny słyszalny dla widzów. Po zakończeniu kładzie różę na grób Krysi. Akcja przenosi się na Truskawiecką, gdzie Ola i Agnieszka wieszają portret ich matki nad kanapą. Aga zaczyna szlochać i mówi do portretu. Następna scena na Sadybie - Ela pije samotnie herbatę i rozmyśla nad wszystkimi sprawami. Dochodzi do wniosku, że chce napisać następną część "Klanu" w hołdzie dla Krystyny. Surmaczowa siedzi w ciemnym pokoju i wciąż powtarza, że życie nie ma sensu, jeśli odchodzą tak wspaniali ludzie.

ocenił(a) serial na 3
elmoo_filmweb

Taki scenariusz, jak na Klan, nawet nie jest specjalnie przekoloryzowany :) Myślę jednak, że prędzej sprawdziłby się tydzień, dwa po śmierci Krystyny. Po trzech miesiącach raczej wszyscy już wrócą do codzienności. A temat Krychy na pewno będzie się przewijać. 1 września to akurat poniedziałek, więc pewnie będzie coś na temat pierwszego dnia Pawełka w szkole i tęsknocie za mamą, która tego nie zobaczy. Liczę też na poważne załamanie u Pawła Seniora.

elmoo_filmweb

Zgadzam się z LiLuLą , taka jak napisałeś Elmoo powinno być i taki jeden choć odcinek się powinien pojawić , ale znając Klan niestety będzie inaczej i po macoszemu potraktowane , ale obym się mylił .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones