PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 450
ocen
2,8 10 1 35450
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Jesli w ogole kogos:P
Ale tak na serio mowie- czy w Klanie jest waszym zdaniem jakas osoba "do przelkniecia" ktora jest dosyc dobrym aktoem i nie oddzialowuje wam na nerwy?

ocenił(a) serial na 1
kryptonim_zajec

Hmm....no na upartego możanby napisac że najlepiej gra Maciek.... taki zdolny aktor młodego pokolenia....często myje rączki.....wymarzony kandydat na męzą....;D

Eulalia_3

Moją ukochaną postacią w tym serialu była Malina. Z pozoru wariatka a tak naprawdę najnormalniejsza postać 8)

nidelek

Ja na przykład bardzo lubię Dorotę, choć ostatnio jej nie widać...

ocenił(a) serial na 4
lunatyk_4

Podbijam.

Lubię Rudą, szczególnie wtedy gdy ma na sobie jakiś bardziej kobiecy strój ;)

ocenił(a) serial na 3
andre_

Ja lubiłam Krystynę.

MarinaSamira

Też lubiłam Krystynę,a od kiedy jej nie ma, nie oglądam klanu.
Wystarczy mi czytanie forum :)

ocenił(a) serial na 2
kryptonim_zajec

Feli i Norbi, ale niestety w tym sezonie to postacie trzecio albo i czwarto planowe :<

kryptonim_zajec

Rutkę, bo świetnie gra, a postać niby czarny charakter, ale sympatyczny. Olkę, bo nie chodzi nabzdyczona i zero bufonady. Kogo by tu jeszcze ? Lubię Norberta, ma poczucie humoru i walczy z schizofrenią. Ostatnio także lubię Feliksa, ponieważ wynormalniał, bo nie jest ogłupiany przez Moni.

ocenił(a) serial na 10
Contessa

Maciek, Norbi, Leszek, Feli jak dla mnie najlepsze postacie w klanie.

ocenił(a) serial na 3
Kapitan_Stopczyk

Norberta też lubiłam, Ramona jest ciekawą postacią...

ocenił(a) serial na 10
kryptonim_zajec

Jak dla mnie Jerzy, Gabriela i Michał, którego chyba znowu porwali, bo ślad po nim zaginął.

kryptonim_zajec

Ja lubiłem starą Beatę, Krysię, Ola może być.
Teraz lubię Jerzego i Michała.

ocenił(a) serial na 10
kryptonim_zajec

Dla mnie spoko jest Olka, Norbi (a najlepiej jak są parą, bo ten bezpłciowy Rafał działa mi na nerwy), Julia i jej "jazdy", stara Beata- mocna kobieta , z zasadami i w ogole :) Gabriela, to są najlepsi wg mnie :)

Sisi_188

Ja też lubiłem starą Beatę, ale chyba kobietą z zasadami to na nie była, przynajmniej na początku. Miała romans z żonatym facetem i nie chciała się z tego wyplątać, a potem wyszła za mąż za drugiego, którego nie kochała. Mnie podobała się jej uroda, kreatywność i opanowanie. Z zasadami to różnie bywało :P

ocenił(a) serial na 10
rafal4792

Wybacz, chyba źle się wyraziłam, bardziej mi chodziło o to, że jest taka chłodna, niedostępna (kiedy była pracoholiczką) i że to jej zdanie jest najważniejsze :) Poza tym zgadzam się z tym co napisałes :)

ocenił(a) serial na 4
kryptonim_zajec

Tak po dłuższym zastanowieniu to Feliego i Surmaczową (może nie to, że lubię ale toleruję i darzę małą sympatią za przekomiczne role).
Na drugim końcu kija jest Ela, nowa Beata i Moni - którym to paniom ukręciłbym łepki przy samych dupach!

ocenił(a) serial na 10
kryptonim_zajec

1. Olka - zawsze miałem słabość do tego rudzielca, choć wolałem ją w lokach
2. Kamilka - aktualnie najładniejsza i do tego chyba najnaturalniejsza z klanowych postaci młodego pokolenia
3. Norbert - wiadomo, wyrazista i ciekawa postać
4, Feli - pozytywny i zabawny, może czasami w nadmiarze męczył, szczególnie w scenach z Moniką, ale teraz znowu jest ok
5. Jerzy - ktoś ze starej gwardii musi być, a Jurka można jeszcze wyróżnić za rzadko spotykane w tym serialu poczucie humoru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones