PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 450
ocen
2,8 10 1 35450
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan
wiatriwoda

Ojej, zaszaleli ;)
Ciekawe, jak z innymi serialami.

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

M jak miłość - do 9 czerwca
Barwy szczęścia - do 11 czerwca
Pierwsza miłość - do 5 czerwca
Na dobre i na złe - do 10 czerwca
Na wspólnej - do 28 maja
Pominąłem coś? ;)

elmoo_filmweb

Z jakiej stronki to wziąłeś?
Dzięki za info ;)))

ocenił(a) serial na 6
Vanessa100

http://www.telemagazyn.pl/
Program tv.
Raczej podałem prawidłowe info, choć dziwnie z PM, bo zawsze było dłużej, a teraz tak krótko. No, ale według programu od 8 czerwca zamiast PM, będą Trudne sprawy.

elmoo_filmweb

Na Wspólnej ma być do 18 czerwca, nastąpiła zmiana.

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

O, to nie wiedziałem. Tak ogólnie to Michalina Robakiewicz (Kamila) porzuciła "Klan" dla "Na wspólnej" i zaprasza wszystkich do oglądania.

elmoo_filmweb

Szkoda, bo w Klanie trochę się przydała. Niejako jej postać została wchłonięta przez inną młodą czyli Ramonę -wątek ma niezły teraz, ale jej gra i miny bywają różne.

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Właśnie, Ramona stała się teraz gwiazdą serialu. Chciałem zwrócić uwagę, że nawet Jaśka nie było już przez jakiś miesiąc, a Ramony cały czas występuje bez niego! Szczerze? Podoba mi się to! Wątek Ramony jest dość kontrowersyjny (panie na innych forach rozpisują się, że to skandal pokazywać ją w takich strojach), a samą Ramonę uważam za jedną z najciekawszych obecnie postaci.

elmoo_filmweb

Tak? Mają coś do tego wątku ? Jakie forum np?
Nie wiedziałem - z pewnością watek jest ciekawy. A Jasiek może siedzieć w kazamatach było było go dużo , wole Kaśkę bo było jej mniej, ale pewnie młoda aktorka może przez Gdynię będzie rzadziej się pojawiać w serialu.

ocenił(a) serial na 6
wiatriwoda

Kafeteria.
Cytuję "Dla mnie to mega chore i proszę scenarzystów o usunięcie wątku Ramony dupodajki i napalonego Jaśka, bo mi się żygać chcę jak tę patologię oglądam."

elmoo_filmweb

Ojej to ostro hah:)

elmoo_filmweb

Panie piszą, że to skandal pokazywać Ramonę w takich strojach?
Heh może po prostu zwyczajnie zazdrość przez mnie przemawia.

Vanessa100

edycja - może po prostu zwyczajnie zazdrość przez NIE przemawia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones