PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161978}

Klasa trzecia C

I ragazzi della 3 C
8,0 94
oceny
8,0 10 1 94
Klasa trzecia C
powrót do forum serialu Klasa trzecia C

Swietny film

ocenił(a) serial na 10

Pamiętam jak oglądałem go chodząc do 3 klasy liceum. Rewelacja do tego stopnia, że cała moja klasa oglądała wszystkie odcinki a na maturę próbną przyszliśmy tak jak Chicco czyli w ręcznikach plażowych. Ale byla afera... a co do filmu. Świetny serial opisujący rozmaite przygody pewnej klasy z rzymskiego liceum. Klasa miała pełno indywidualności od rozrabiającego Chicco, romantycznego Massimo po wiecznie nie najedzonego Bruna. Film poruszał w sposób humorystyczny wiele problemów dorastającej młodzieży a oglądało się go świetnie.

czarodziej_2

Zgadzam się w zupełności. Akurat gdy POLONIA 1 emitowała ten serial byłem w I klasie liceum. Polecam wszystkim!

kaczor_78

A pewnie że Super!!! Też pamiętam...najlepszy Był Bruno i Lazzaretti!

ocenił(a) serial na 10
largo_lagrande

bardzo dobrze wspominam ten serial i lata gdy to oglądałem, miło jest przypomnieć sobie i zobaczyć że nie tylko ja to oglądałem i nie tylko na mnie pozostawił sentymentalny znak w pamięci

czarodziej_2

Ja oglądałam w podstawówce, fajny chociaż pod koniec już trochę nudnawy ale z chęcią oglądnęłabym jeszcze raz :-)

falkor1982

hehe,też oglądałam w podstawówce,czasmi ze szkoły sie urywałam zeby nie przegapić ;-)

ocenił(a) serial na 7
czarodziej_2

za duzo nie pamiętam ale wiem, że oglądałam wszystkie odcinki jaki puszczali w telewizji:D

ocenił(a) serial na 6
LaraNotsil

Pamietam ten film leciał na Polonii1
Chciało by sie jeszcze raz obejrzec

ocenił(a) serial na 10
czarodziej_2

Super serial. Marze o tym, żeby jeszcze raz obejrzeć ten serial. Czy ktoś wie, gdzie leci ten serial lub gdzie można kupić jakieś DVD?

czarodziej_2

A pamiętacie scenę, jak chyba Bruno, w czasie napadu na sklep pożarł pistolet wykonany z chleba i czekolady? :)

ocenił(a) serial na 8
czarodziej_2

Czołówka http://www.youtube.com/watch?v=oflxFd-vXZs

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones