PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629407}
7,7 448
ocen
7,7 10 1 448
Klass Elu pärast
powrót do forum serialu Klass - Elu pärast

tego typu filmy powinno się puszczać na godzinie wychowawczej w szkołach ....młodzież musi
rozumieć że kazdy ma prawo być indywidualistą.....mam to szczęście że chodziłem do szkoły juz
dośc dawno temu i młodzież nie była taka....hmm sam nie wiem jaka....zdeprawowana ? moze to
kwestia dobrej szkoły ....ale u mnie nikt nikogo nie prześladował ....były grupki świrusow ale to
było pozytywne , oudsiderów również i wszyscy zylismy w zgodzie....jestem, przygnębiony....

Mihail85

Bardzo dobry pomysł, aby ten film pokazywać w szkołach, najlepiej uczniom w pierwszych klasach gimnazjum i to na początku roku szkolnego.

ocenił(a) serial na 10
87kamillo

Pytanie czy zrozumieliby.

87kamillo

też tak uważam
raczej zrozumieliby, że czasem można mieć pecha i trafić na ofiarę z dostępem do broni palnej

Mihail85

ja myślę, że to właśnie od szkoły zależy, u mnie w liceum też nie było prześladowań w tym stylu, mogły być jakieś wewnątrzklasowe izolowania czy tego typu, czego nie widać. Prawdopodobnie wynikało to z być może najwyższego w Polsce wskaźnika feminizacji liceum (5-10 chłopaków w ponad 30-osobowych klasach).

MarcoK

Moi koledzy z podstawówki chodzili do szkoły zawodowej, a tam były klasy po 30 chłopa i było w miarę spokojnie. Teraz jest zgroza, nasłuchałem się kilka lat temu od dyrektora gimnazjum strasznych rzeczy, że bez monitoringu i ochrony ani rusz, a prym w bójkach i dewastacji wiodą dziewczyny. Plus paru dzieciaków z nauczaniem domowym, bo nie są w stanie psychicznie sprostać chodzeniu do szkoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones