PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164666}

Kleszcz

The Tick
7,1 4 602
oceny
7,1 10 1 4602
Kleszcz
powrót do forum serialu Kleszcz

Ehh teraz mi sie przypomnialo jak w dziecinstwie kochalam ta bajke ;) Niestety nigdzie nie moge dorwac zadnego odcinka po polsku :( moze ktos ma jakies pomysly jak to zdobyc? ;)

ocenił(a) serial na 9
PsychicznaSuka

http://thepiratebay.org/torrent/4369335/The_Tick
tu są wszystkie odcinki, ale po angielsku. Tylko ze znalezieniem napisów jest problem, ale rozsyłam wici, szukaj i Ty!

PsychicznaSuka

Tutaj masz po polsku
http://peb.pl/poszukiwania/299356-bajka-kleszcz.html

nows

Sorry, jednak po angielsku :/ dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

ocenił(a) serial na 9
nows

Dzięki za pomoc ;) Szukam nadal ehh już wymiękam po prostu bo nigdzie nie mogę znaleźć z dubbingiem polskim :( a na takiej wersji mi najbardziej zależy :( Ktoś pisał na jakimś forum ,ze posiada taką wersję ale słuch o tej osobie zaginął już dawno :(

ocenił(a) serial na 9
PsychicznaSuka

Po Polsku to byłby raj - nasz dubbing jest genialny! Ale ja byłem zmuszony do oglądania oryginalnej wersji, co też ma swoje zalety (monologi tytułowego superherosa!!!). Szkoda, że nikt się nie pokusił o przetłumaczenie tego chociażby w formie napisów...

ocenił(a) serial na 9
agent_0700

Dokładnie genialny ;) W sumie to chyba jedyny film/kreskówka ,w której polski dubbing można udać za udany ;)

ocenił(a) serial na 9
PsychicznaSuka

miało być uznać*


<za krótki> ://///

ocenił(a) serial na 9
PsychicznaSuka

No może jeszcze kilka by się znalazło (choćby wyeksploatowany Shrek, w którym jedynie postać ogra była gorzej zdubbingowana niż w oryginale). Szkoda, że niektóre odcinki z tego linku są w tak słabej wersji, ale dla fanów tej absurdalnej kreskówki, do których i ja się zaliczam to nie ma znaczenia:)
Psychiczna Suko, mam wrażenie, ze Ty również nie zwracałaś na takie szczegóły uwagi?:D

ocenił(a) serial na 10
agent_0700

znalazłem coś :D

http://w480.wrzuta.pl/film/26SkI48oFWo/kleszcz_vs._krzeslo_w_stylu_chippendale

nagrywane kamerą, jakość okropna, ale to chyba jedyny odcinek kleszcza z polskim dubbingiem w internecie :(

a co do polskiego dubbingu to świetne były przecież Ed, Edd i Eddy i Krowa i Kurczak :)

ocenił(a) serial na 10
glina_2

Ej! Pamiętam jak małym brzdącem będąc nagrywałem Kleszcza na kasetach video! Jak tylko wyjdę ze szpitala, to pierwsze co idę na poszukiwania do piwnicy ;)

ocenił(a) serial na 10
Macieyko

O człowieku, ale byś się zasłużył dla świata. To była jedna z lepszych bajek jakie mi się w życiu przytrafiły.
Społeczność Kleszcza liczy na Ciebie! ;]

użytkownik usunięty
Macieyko

Macieyko prosze cię jeżeli masz dodaj na jakieś portale typu youtube albo cos w tym stylu i powiadom nas fanów kleszcza

użytkownik usunięty
Macieyko

zresztą w końcu sam nim jesteś

ocenił(a) serial na 10

Nie ma sprawy, kasetę już znalazłem, tylko coś mój stary odtwarzacz (takoż w piwnicy znaleziony) ma problemy z jej odczytaniem. Ale to pewnie jego wina, często zdarzało mu się nie czytać kasety, a na odtwarzaczu znajomego śmigała aż miło. W ciągu dwóch tygodni ogarnę, jak to zgrać na komputer.

użytkownik usunięty
Macieyko

już szukam i próbuje ci pomóc

ocenił(a) serial na 10

Dobra, jestem na dobrej drodze :) Już zgrałem jedną kasetę z rodzinnymi nagraniami, a ta z Kleszczem niestety nadal nie może się odczytać - postaram się ją naprawić. Może przełożenie taśmy do innej obudowy pomoże...?

użytkownik usunięty
Macieyko

a ile odcinków masz na tej kasecie pytam z ciekawości bo każdy jeden odcinek jest tym jedynym w całym internecie

użytkownik usunięty

jeżeli uda ci się wrzucic do internetu

ocenił(a) serial na 10

Nie jestem pewien, ale prawdopodobnie są to odcinki z dwóch ostatnich sezonów. Wśród nich jest ten, w którym Kleszcz przygarnął kapibarę, bo myślał, że to pies. I nazwał go Szept :D

użytkownik usunięty
Macieyko

to już coś wiesz czy taśma działa i kiedy ewentualnie wstawisz

ocenił(a) serial na 10

Dobra wiadomość - kaseta chodzi na magnetowidzie wujka, w najbliższy weekend postaram się wstawić odcinki do sieci.
Pozdrawiam wszystkich fanów Kleszcza!

ocenił(a) serial na 10
Macieyko

Taaaaaak! Z niecierpliwością czekamy!

użytkownik usunięty
Macieyko

czekamy na kleszcza

użytkownik usunięty
Macieyko

wiem że obiecałeś wrzuci w weekend ale czy już jakieś odcinki zgrałes na kompa

ocenił(a) serial na 9
Macieyko

Nie no, nie wierze : Dzisiaj właśnie z bratem przypominaliśmy sobie cała kreskówkę i płakaliśmy ze śmiechu :) "Łyyychaa!" To było boskie. Podłączam sie pod możliwe odcinki ;P

ocenił(a) serial na 9
Duvet

Ja także się podłączam, Kleszcz to jedna z moich ulubionych bajek !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones