PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 076
ocen
7,6 10 1 77076
Kości
powrót do forum serialu Kości

Odcinek średni, ciekawy wątek z Boothem i rodzicami Arastoo. Ciekawe jak dalej się to wszystko potoczy, bo chyba ta sytuacja z Boothem ma coś wspólnego z planowanym finałem, ktoś mi może wyjaśnić kto w końcu zabił tę kobietę - żona czy mąż, bo chyba nie skumałem jak to się w końcu potoczyło...

ocenił(a) serial na 8
pitixpl

Mąż ją zabił potem zamroził, jego żona ją znalazła i wywaliła do tego bagna. Czyli mąż ją zabił, a żona zbezcześciła zwłoki.
Ciekawe co kombinują z Boothem.

ocenił(a) serial na 10
Lellandra

Dzięki serdeczne za wyjaśnienie. Z Boothem? W ogóle dziwny kraj wybrali - Niemcy.

ocenił(a) serial na 9
pitixpl

Odcinek dość nudny i przewidywalny na początku wiedziałem nawet gdzie będzie ukryte działo jak na tacy podane sugestia jak nic kilka razy kamerą pokazane niech się to kończy wie ktoś ile jeszcze tych odcinków do końca ?

pitixpl

Tak kombinują z Boothem, bo ten cały awans to prawdopodobnie wybieg. Ktoś związany se sprawą Ghost Killer chyba zaczyna bać się B&B i być może ten awans to sposób na ich pozbycie się.
FanHouse - chyba nie ma jakiegoś odgórnego przykazu oglądania filmów, które nas nudzą?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones