Kości (2005-2017)
Kości: Sezon 10 Kości Sezon 10, Odcinek 4
Odcinek Kości (2005-2017)

Komputerowiec w lepkiej brei

The Geek in the Guck 45m
8,0 416
ocen
8,0 10 1 416
Kości
powrót do forum s10e4

Sezon 10 odcinek 4

ocenił(a) serial na 9

Odcinek dość przewidywalny w sumie dość nudny muszę powiedzieć jeszcze te 2 odcinki
poprzednie jeszcze dawały radę ale te kolejne dość słabo serial niestety widzę po innych stronach
traci popularność niestety .

ocenił(a) serial na 10
FanHouse

Mnie sie serial nadal podoba i czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki :) wczoraj ogladalam cały 2 sezon a dziś 3 hehe uwielbiam

ocenił(a) serial na 8
marcia2626

Mi się podobał najnowszy epizod właśnie, lubie tą asystentkę, do tego eksperymenty zawsze spoko, teksty Bones niczym z pierwszych sezonów a ostatnio tego brakuje, po prostu dobry odcinek, oby więcej takich :p

ocenił(a) serial na 10
kitiko

Asystentka jest spoko, zresztą wszyscy fajni choć na początku Daisy mnie denerwowala ;) ale i tak Zack byl najlepszy :)

ocenił(a) serial na 10
FanHouse

Jak Ty nawet nie oglądałeś żadnego odcinka Bones... Ciebie naprawdę jara zakładanie tematów o odcinkach seriali, których nawet nie oglądasz? Może pora wybrać się do szkoły i przygotowywać się do testu gimnazjalnego?

ocenił(a) serial na 9
pitixpl

Oglądałem wszystkie sezony czytam to wiem jakie jest zainteresowanie danym serialem i jaka oglądalność .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones