Kości (2005-2017)
Kości: Sezon 9 Kości Sezon 9, Odcinek 13
Odcinek Kości (2005-2017)

Sławny na Filipinach

Big in the Philippines 41m
8,5 502
oceny
8,5 10 1 502
Kości
powrót do forum s9e13

S09E13

ocenił(a) serial na 8

Halo halo, czy ktoś tu ogląda serial na bieżąco? :)
Powiem szczerze, że od jakiegoś czasu byłam znudzona serialem, natomiast ten odcinek przywrócił moje zainteresowanie nim. Oczywiście mowa tu o wątkach prywatnych, bo z zagadkami kryminalnymi bywa różnie. Odcinek mocno mnie wzruszył, choć muszę przyznać że zastosowali trochę tani chwyt. Ciekawa jestem czy postanowią uśmiercić bohatera, którego bardzo lubię, choć może był zbyt mało oryginalny i nie wyróżniał się na tle innych pomocników dr Brenan. Jakie macie odczucia?

ocenił(a) serial na 7
badmotorfinger

Myślę, że aktorowi grającemu Wendella skończył się kontrakt, odszedł z serialu lub po prostu wyrzucili go z obsady i twórcy chcą nam "ładnie" wytłumaczyć jego zniknięcie, coś jak zastrzelenie Vincenta, czy to, że Zack okazał się kanibalem. Ze stażystów Wendella polubiłam najbardziej i mam nadzieję, że to jest tylko i wyłącznie chwyt mający zwiększyć oglądalność. Nie mogą mi go uśmiercić, po prostu nie mogą :(

badmotorfinger

Pomijając Wendella, którego odejście jest mi obojętne, wykorzystali motyw Sugarmana w tym odcinku. Dosyć mi się to rzucało w oczy i szczerze mówiąc przeszkadzało.

ezz

Zgadzam się, wykorzystanie tego motywu również mi się nie spodobało.

badmotorfinger

Masz rację że nie wyróżniał się na tle innych pomocników - nie był oryginalny. Pozostali są bardzo charakterystyczni. Ale Wendell ma to coś, to sprawia że serial jest cieplejszy :)
Szkoda będzie jeżeli go uśmiercą. Może będzie brał udział jeszcze w jakiś sprawach, albo będą odwiedzać go w szpitalu w trakcie leczenia.

ocenił(a) serial na 8
badmotorfinger

Wendell, po śmierci Vincenta stał się moim ulubionym praktykantem i sprawiał, że odcinki z nim jakoś zawsze bardziej mi się podobały... Mam nadzieję, że jeszcze przynajmniej pare razy pojawi się w serialu...
Zgadzam się, że tem serial trochę zaczyna tracić swoją wartość i mi się po prostu nieraz nudzi. Ten odcinek był naprawdę fajny!!!

NIestety 09x14.... to jest dopiero koszmar!!!

ocenił(a) serial na 6
badmotorfinger

jakaś taka przedziwna przypadłość scenarzystów, że usuwają najbardziej lubianych stażystów. pamięta ktoś moze co się stało z tym stażystą, który się z corką Cam spotykał. Jakoś dawno go nie było a nie pamietam czy jego wątek się zakończył jakos.

użytkownik usunięty
badmotorfinger

Właśnie najpierw Zack potem Vincent a teraz Wendell. Ale cieszę się, że Wendell podjął walkę z rakiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones