Kości
powrót do forum 6 sezonu

sezon 6

użytkownik usunięty

Jak myślicie czy Bones zrezygnuje z pracy w instytucie? A może są już jakieś przecieki co do informacji 6 sezonu, wie ktoś coś?

Nie wiem, ale mam nadzieję, że nie, bo co to byłby za serial gdyby nie było naszej do bólu racjonalnej Bones ? ... No właśnie więc mam nadzieję, że do tego nie dojdzie :) Nie ja niestety nie wiem nic na ten temat a to są tylko moje przypuszczenia :)

użytkownik usunięty
mara625

Dzięki, ja też mam nadzieje że Bones nie odejdzie, no i że będzie w końcu z Boothem. No ale póki co to jeszcze przed nami finałowy odcinek 5 sezonu, może coś się jeszcze wyjaśni:)

ja bym bardzo chciała żeby Brennan w końcu przejrzała na oczy, mam nadzieję że nie wyjedzie i zostanie z Boothem :)
ale niebawem się wszystko wyjaśni :)

ocenił(a) serial na 10
hehehehehe

za tego co mi się o uszy obiło, to podobno Hodgins mówi, że nie jedzie, tylko nie wiadomo za bardzo kto nie jedzie, ale to akurat normalka;)

użytkownik usunięty
evi9

Hodgins? Nie jedzie? nie bardzo rozumiem?

ocenił(a) serial na 10

chodzi o to, że Hodgins mówi o kimś, że ktoś nie jedzie, tylko nie wiadomo o kogo dokładnie chodzi i większość domysłów krąży gdzieś wokół Bones, ale kto ich tam wie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones