Kobieta w lustrze (2004-2005) serial TV

La Mujer en el espejo

plakat - Kobieta w lustrze (2004)

opisy serialu

(3)
  • Juliana Soler (Paola A. Rey) jest niezbyt urodziwą, 22 letnią dziewczyną, która wraz z matką Reginą mieszka w biednej dzielnicy nieopodal szkoły tańca. Dziewczyna przeżywa swoje problemy i rozterki, ale zawsze może liczyć na swoja przyjaciółkę: Luzmile, która marzy o zostaniu tancerką. Życie Juliany zmienia się za sprawa Mercedes, jej babci, która pokazuje jej niezwykłe lustro... Okazuje się, że za sprawą zwierciadła Jualiana może zmienić sie w piękna kobietę... i tak własnie naradza sie Markiza (Paola A. Rey): druga postac brzydkiej Juliany... Markiza rozpoczyna prace jako modelka w firmie "Mutti". Tam też poznaje Markosa (Juan A. Baptista). Zakochuje sie w chłopaku ze wzajemnością. Jednak droga do szczęścia młodych nie bedzie usłana różami...

  • Główna bohaterka Juliana Soler (Paola Andrea Rey) jest skromna, inteligentna, ale także brzydka. Wydaje jej się że nigdy nie znajdzie miłości, jednak dzięki lustrze, które zostało zaczarowane przez jej ciotkę Mercedes (Gloria Gomez) jej życie bardzo się zmienia. Kobieta w dzień jest piękną Maritzą a gdy zapada zmierzch przemienia się w brzydką Julianę. Jako Maritza ferrer rozpoczyna pracę w firmie Gabriela Muttiego. Poznaje tam Marcosa (Juan A. Baptista) syna właściciela firmy i oboje zakochują się w sobie, ale ich droga do szczęścia nie będzie usłana różami.

  • 22 letnia Juliana Soler (Paola Rey) jest niezbyt urodziwą dziewczyną, która wraz z matką Reginą mieszka w biednej dzielnicy nieopodal szkoły tańca prowadzonej przez jej chrzestnego - Paco Tapii. Musiała przerwać studia na wydziale chemii, z powodu ciężkiej sytuacji finansowej. Najlepszą przyjaciółką Juliany jest Luzmila, która marzy o zostaniu tancerką. Gdy życie Juliany komplikuje się, zmarła babcia Mercedes objawia się Julianie, która chce odebrać sobie życie i pokazuje jej niezwykłe lustro... Okazuje się bowiem, że za sprawą zwierciadła Juliana może zmienić sie w piękna kobietę... Juliana zmienia się w piękną Maritzę. Jest jednak jedna zasada: Juliana staje się Maritzą jedynie za dnia, w nocy znów staje się brzydką Julianą. Następnego dnia Maritza rozpoczyna prace jako chemik w firmie "Mutti". Tam dziewczyna poznaje Marcosa (Juan A. Baptista) - syna właściciela firmy - Gabriela Mutti, w który zakochana była w młodości jej mama. Młodzi zakochują się w sobie ze wzajemnością. Jednak na drodze do szczęścia pojawią się ludzie, którzy zechcą uprzykszyć życie młodym.

opinie i nagrody
multimedia
pozostałe