PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005531}

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
6,2 11 802
oceny
6,2 10 1 11802
Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie
powrót do forum serialu Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

Czy ktoś zauważył, że przy okazji każdej kolejnej wizyty Anny na grobie córki, na tablicy widnieje inny napis?

ocenił(a) serial na 6
dzina26

Tak! Byłam pewna, że to będzie miało jakieś znaczenie dla fabuły, ale wychodzi na to, że to zwykły błąd, który jednak zdecydowanie nie powinien mieć miejsca

ruda_el

xddd? Błąd? nie wiem czy zauważyłaś, że serial, który obejrzałaś miał na celu bycie parodią

ocenił(a) serial na 6
Woo_Hoo

Dzięki, nie wpadłam na to :P Jak dla mnie ten serial to tak naprawdę nie wie czym chce być. Parodią to było Norsemen...

ruda_el

Po prostu nie mów, że to był błąd xd. Te zmieniające się napisy na grobie to był akurat dość dziwny żart, niemniej ja się jednak nieźle z niego uśmiałem

ruda_el

Serio jeśli nie ma śmiechów z puszki to już ludzie nie łapią że coś jest żartem? Opis śmierci córki też nie zwrócił Twojej uwagi? :D

ocenił(a) serial na 9
ruda_el

To nie był błąd. Niby jakim cudem? To celowy " żarcik" ,zabawa konwencją.

ocenił(a) serial na 7
dzina26

Powiedziałabym, że to puszczenie oka do thrillerów psychologicznych czy kryminałów, w których widz wszystko analizuje. :) Gdyby to był serial "na poważnie", to pewnie te napisy byłyby odzwierciedleniem podświadomości głównej bohaterki, pomagałaby w śledztwie, byłyby ważnym tropem.

A tak nic nie znaczą, są powierzchowne, banalne, a jednak zwraca się na nie uwagę.

ocenił(a) serial na 6
dzina26

Moim zdaniem jest to puszczenie oka do widzów, sygnał, że oglądają parodię, choć faktycznie powinno to jakoś zagrać w fabule, że np. Anna w ogóle nie miała córki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones