PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005531}

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
6,2 11 805
ocen
6,2 10 1 11805
Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie
powrót do forum serialu Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

Okej, może i serial dziełem wybitnym nie jest. To taki typowy wytwór Netlfixa do obejrzenia w jeden wieczór. No ale czytając wypowiedzi niektórych użytkowników tutaj dosłownie się załamałem.. Jakim cudem ktoś przejdzie przez wszystkie odcinki i nie załapie ani przez moment, że serial jest parodią??? Obniżanie oceny przez to, że coś wydawało ci się "nierealistyczne"? Szczerze to nie wiem czy się śmiać czy płakać z tego powodu.

ocenił(a) serial na 7
Woo_Hoo

Cóż, da się przywyknąć do tego zjawiska przebywając już trochę na Filmwebie. Na forach dotyczących Żołnierzy kosmosu, Krzyku czy Domu w głębi lasu też bez trudu można natrafić na osoby traktujące te filmy dosłownie, bez zrozumienia pastiszowej konwencji.

ocenił(a) serial na 4
Woo_Hoo

Dodajmy jeszcze fakt, że sam tytuł sugeruje, że nie jest to serial, który należy brać na poważnie. A jakby komuś jeszcze było mało, to w gatunkach obok dramatu jest także podana komedia. Jak ktoś może spojrzeć na tytuł, na gatunek, obejrzeć serial, przede wszystkim zobaczyć co stało się z córką głównej bohaterki i po tym wszystkim stwierdzić, że serial jest jakiś niepoważny i nierealistyczny, to wykracza poza moje rozumowanie :D

ocenił(a) serial na 8
Woo_Hoo

Tak... Też nie rozumiem. Zwłaszcza, że sam tytuł i pierwsza (!) minuta (zapiekanka, angielski akcent, mrożony groszek) są tak oczywiste.

ocenił(a) serial na 3
Rimi

Oczywiste? Niby dlaczego?

ocenił(a) serial na 3
Woo_Hoo

Po pierwsze to nie parodia a pastisz

Po drugie jest on tu subtelny i łatwo można go przegapić lub uznać po prostu za kiepskie motywy.

Mało to słabych seriali na Netflixie?

Po trzecie to, że jest nie znaczy, że jest dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones